info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsRotační struhadlo HANDY: Máte kliku! Nastrouhá a naplátkuje vše

Rotační struhadlo HANDY: Máte kliku! Nastrouhá a naplátkuje vše

TESCOMA news
8. 4. 2013
…a budou se dít věci nevídané. Zní to skoro jako pohádka, ale věřte, je to skutečnost. Představujeme nejuniverzálnější struhadlo na trhu, představujeme rotační struhadlo HANDY se třemi disky, klikou a úžasnou schopností snadno a rychle nastrouhat a naplátkovat až dvacet druhů rozmanitých potravin.
Rotační struhadlo HANDY, 3 disky - obrázek

Struhadlo, které plátkuje!
Nedílnou součástí rotačního struhadla je trojice celonerezových a mimořádně ostrých, snadno vyměnitelných disků pro jemné i hrubé strouhání a plátkování zeleniny, ovoce, ořechů, čokolády, piškotů nebo sýrů. V pěchovací komoře struhadla skončily v průběhu testování na dvě desítky různých druhů potravin, které byly podrobeny skutečně náročné zkoušce. Přehled všech surovin, které struhadlo nastrouhá najemno i nahrubo nebo naplátkuje na úhledné plátky, je uveden na obale výrobku.
Rotační struhadlo HANDY, 3 disky - obrázek

Díky transparentnímu zásobníku, který je plně odnímatelný, můžete snadno kontrolovat množství nastrouhaných potravin a následně s nimi velmi pohodlně manipulovat. Dno zásobníku i vyklápěcí opěrka jsou shodně opatřeny protiskluzovou úpravou pro bezpečné použití.
 
Máte kliku!

Použití struhadla je velmi snadné a díky dostatečně dlouhé klice zvládne strouhání i plátkování opravdu každý, statný muž i křehká žena.

Rotační struhadlo HANDY, 3 disky - obrázek

Do struhadla vložte disk, který odpovídá požadovanému typu plátkování/strouhání, nasaďte zásobník a vložte kliku. Vyklopte opěrku a struhadlo postavte na rovnou plochu. Potraviny předem naporcujte/nakrájejte na přiměřenou velikost, vložte do pěchovací komory, stláčejte pěchovadlem a současně otáčejte klikou po směru hodinových ručiček. A je to! Mít skvělé struhadlo je klika, co říkáte?
 
Vyvinuto u nás
Rotační struhadlo HANDY se třemi vyměnitelnými disky bylo vyvinuto ve vývojovém a design centru TESCOMA a v současné době můžeme hovořit o nejuniverzálnějším struhadle na trhu. Rotační struhadlo je chráněno patentem v rámci EU a stává se novám praktickým a velmi výkonným pomocníkem v kuchyni. 

Bude se vám líbit: