info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnyPusťte se do úklidu, s námi to bude hračka

Pusťte se do úklidu, s námi to bude hračka

Možná jste nevěděli, že kromě výrobků na přípravu potravin, vaření, pečení i stolování u nás najdete vše potřebné pro základní úklid domácnosti. Pomůžeme vyčistit podlahy, okna, kuchyňskou linku, postaráme se o žehlení, ukládání oděvů, čištění obuvi a najdete u nás například i řadu čisticích prostředků.
Úklidový set ProfiMATE - obrázek

S prachem a nečistotami zatočí raz dva

Úklidový set ProfiMATE je výborný na mokré i suché čištění podlah. Obsahuje 6 dílů – mop s rozprašovačem, návlek z mikrovlákna, univerzální teleskopickou tyč, nástavec smeták, smetáček s lopatkou a závěsnou lištu se 3 háčky, na kterou vše šikovně zavěsíte. Jde o velmi vkusné a přehledné uložení těchto pomocníků.
Úložný organizér na čisticí prostředky ProfiMATE - obrázek
Všechny čisticí prostředky srovnané na jednom místě? S chytrým úložným organizérem ProfiMATE to není žádný problém! Obsahuje variabilní posuvné přepážky a má prostornou rukojeť pro pohodlné přenášení. Doporučujeme pořídit k němu i 12litrové úklidové vědro ProfiMATE, do kterého organizér výborně zapadne.
Akumulátorový ruční vysavač ProfiMATE - obrázek
Vysává, nafukuje i vakuuje a díky tomu, že je bezdrátový, ho můžete vzít kamkoliv s sebou, třeba na chatu i dovolenou. Řeč je o novince Akumulátorovém ručním vysavači ProfiMATE, který je malý, přitom neuvěřitelně šikovný. Uklidíte s ním auto nebo ho propojíte s Univerzální teleskopickou tyčí ProfiMATE pro vysávání stropů a nedostupných míst. 

Pro úklid můžete potřebovat ještě:

Velký set na mytí nádobí PURO - obrázek

Čistý dřez je základ a my víme, jak na to

Pokud je pro vás hygienická čistota dřezu a pořádek kolem něj důležitá, prohlédněte si výrobky řady PURO. Mezi nimi určitě zaujme Velký set na mytí nádobí PURO, který obsahuje dávkovač saponátu, zásobník na kartáče a zásobník na utěrku a houbičku, to vše elegantně posazené na odkládací misce. Design řady PURO je oblíbený pro minimalistický design.
Kartáč na nádobí CLEAN KIT Bamboo - obrázek
Výborným pomocníkem na mytí nádobí je kartáč CLEAN KIT Bamboo. Jak už název napovídá, má velmi atraktivní vzhled díky rukojeti z přírodního bambusu. Pracovní část je opatřena pružnými žáruvzdornými štětinami. S tímto kartáčem umyjete všechny druhy nádobí, dřez i další plochy.
Nádoba na bioodpad PURO - obrázek
Moderní je třídit a kompostovat. V kuchyni to jde výborně pomocí Nádoby na bioodpad PURO. Schováte do ní slupky od zeleniny, zbytky ovoce, ale i čajové sáčky nebo kávovou sedlinu. Nádoba je vyrobena z kvalitního plastu, má polohovatelné víko, sklápěcí rukojeť a protiskluzovou úpravu dna.  

Může se hodit také:

Vak na prádlo FANCY HOME - obrázek

To nejlepší pro vaše prádlo a obuv

Nabízíme celou řadu výrobků i pro péči o prádlo, textilie a obuv. Patří sem úložné boxy, krabice na oblečení, obaly na oblek nebo například Vak na prádlo FANCY HOME. Kromě líbivého designu je velmi prostorný, má objem 50 litrů a unese až 8 kilo prádla. Důležité jsou i velké a pevné bavlněné úchyty pro snadné přenášení a překvapí také praktickým magnetickým uzávěrem. 
Kartáč na obuv FANCY HOME - obrázek
I obuv si zaslouží tu nejlepší péči. V našem sortimentu najdete několik typů kartáčů. Za základní se považuje Kartáč na obuv FANCY HOME, který má velmi pohodlnou ergonomii a odolné štětiny, které snadno odstraní prach a nečistoty. Velmi užitečný bude i Kartáček na obuv vhodný i pro hůře dostupná místa s hrotem pro odstranění nečistot. 
Vakuový pytel FANCY HOME 70 x 50 cm, 2 ks - obrázek
Máte doma mnoho textilií, lůžkovin či oděvů a nevíte, jak je všechny uskladnit? Použijte vakuové pytle FANCY HOME. Díky důkladnému odsátí vzduchu uspoříte až 75 % místa, prádlo uložené ve vakuových pytlích FANCY HOME je navíc dobře chráněno před vlhkem a nečistotami. Balení obsahuje 2 objemné pytle o rozměru 70 x 50 cm.

Pro jistotu mrkněte na: