info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyProložky mezi pánve PRESTO: Řekněte STOP vadám na kráse!

Proložky mezi pánve PRESTO: Řekněte STOP vadám na kráse!

Stohování povoleno

Stohování pánví a obecně nádobí s nepřilnavým povlakem na sebe sice výrazně šetří místo, ale dobrý úmysl často přináší nepříjemné vedlejší účinky. Krása hladkého povlaku po několika stohovacích pokusech je ta tam…

Výsledkem jsou škrábance, rýhy a větší či menší oděrky. Jak tedy uchovat nádobí, aby jeho krása byla věčná? Není nutné zvětšovat kuchyni nebo naopak rušit počet pánví či hrnců, jednoduché řešení nabízí měkoučké textilní proložky mezi pánve.
 

Jako pád do peřin

Měkké, pratelné, příjemné na dotek, vhodné pro všechny pánve, rendlíky, kastroly i hrnce. Přesně takové jsou proložky mezi pánve PRESTO, které spolehlivě chrání choulostivé povlaky pánví a nádobí při stohování. Už žádné škrábance, oděrky nebo rýhy – skladování citlivých kuchyňských kousků se nyní podobá něžnému pádu do peřin.
Proložka mezi pánve PRESTO, malá a velká, 2 ks - obrázek
Pro malé pánve i extra velké woky

Proložky mezi pánve PRESTO nabízíme v kombinaci pro pánve malé a velké. Malá proložka je vhodná pro pánve v průměru od 18 do 24 centimetrů, pro woky a obecně velké pánve do průměru až 32 centimetrů je určena souprava dvou velkých proložek.
Proložky jsou vyrobeny z odolné syntetické textilie, lze je prát v pračce při 40 stupních Celsia.


Upozornění – proložky používejte pouze v čistém a vychladlém nádobí, nelze použít jako podložky pod horké nádobí.