info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaPro firmy 2

Pro firmy

Společnost TESCOMA působí na trhu již více než 30 let. Postupně se nám podařilo navázat obchodní spolupráci jak s velkými nadnárodními společnostmi, tak s lokálními firmami. Všech obchodních partnerů si vážíme a snažíme se jim proto vždy vyjít vstříc nabídkou upečenou na míru.
Výhodné ceny, partnerský program Tescoma - obrázek
Reklamní předměty, náhradní plnění - obrázek

Výhodnější nákupy

Nakupujte větší objemy zboží na našem značkovém e-shopu a ušetřete. Firmám nabízíme pro vybavení firemních kuchyněk, jednacích místností nebo jídelen individuální množstevní slevu.

Jak na to?

Vyberte si v našem značkovém e-shopu všechno zboží, o které máte zájem a napište našim B2B specialistům, kteří vás budou kontaktovat s individuální nabídkou.

Napište nám

Reklamní předměty

Hledáte pro své zákazníky, partnery nebo zaměstnance reklamní předměty a originální dárky? Vyberte si z naší široké nabídky reklamních předmětů.

Vaše logo může být vygravírováno, potištěno nebo vypáleno* na většině oblíbených produktů společnosti TESCOMA. V případě zájmu pro vás rádi připravíme individuální velkoobchodní cenovou nabídku.

Dárky Tescoma - obrázek
*(v závislosti na volbě možnosti a výrobku)Partnerské programy

Hledáte silného partnera s tradicí pro váš věrnostní a bonusový program? Rádi vám připravíme individuální návrh spolupráce dle vašich potřeb. Neváhejte se na nás obrátit.

Napište nám

Náhradní plnění až 35 %

Díky naší spolupráci s družstvem invalidů Ergotep máte u nás možnost odběrem zboží splnit zákonnou povinnost náhradního plnění. Více informací a kontakty najdete zde.

Načerpejte inspiraci k výběru zboží 

Katalog Podzim Zima 2023 - obrázek

(Pod)zimní inspirace
V katalogu PODZIM / ZIMA 2023 najdete novinky, recepty a spoustu akčních cen.

ProlistovatMezi naše partnery patří například:

Hamé, MedPharma, AG Foods, Philip Morris, Activa, Bayer, Officeo, Koupelny Ptáček, Meopta, Avokádo/Kuchárek, SWS a další.