od
do
od
do

 

od
do
od
do

od
do

Příprava domácích potravin

Příprava domácích potravin

Domácí potraviny jsou nejlepší. Proč? Protože máte kontrolu nad tím, co vy a vaše rodina jíte. S vychytávkami TESCOMA je výroba domácí lahodné paštiky, sametového jogurtu, čerstvého sýru nebo třeba domácí šunka opravdu hračka. Naprosto bezkonkurenční je i domácí zmrzlina. Budete také příjemně překvapeni, jak snadné je vyrobit si úžasné domácí máslo či čerstvé těstoviny. Vše snadno, levně a bez zbytečných éček!

Jde to i bez chemie

Nabídka potravin na trhu je široká, jejich kvalita se však různí. Jistě znáte situaci, kdy chcete koupit dobrou šunku a bezradně stojíte před pultem s desítkami produktů. Jejich prvotřídní jakost totiž často neurčuje ani vysoká cena. Jak tedy zajistit rodině šunku špičkové kvality a bez chemie? Připravte si ji doma. Trvá to jen dvě hodiny a její složení, ale také množství soli či příchuť, máte zcela ve své režii.

Zdraví bez reklam

Myslíte, že všechny „zdravé“ produkty z reklam prospívají vašemu zdraví? Podívejte se třeba na složení mléčných výrobků – másla, sýrů, jogurtů, zmrzlin: modifikované škroby, konzervanty, zvýrazňovače chuti… Ale to přece není nutné. Domácí výroba je mnohem jednodušší a zábavnější, než si myslíte. Navíc máte jistotu, že svým blízkým dáváte opravdu to nejlepší.

Jak chutná čerstvost?

Úžasně. Vyzkoušejte třeba domácí čerstvé těstoviny, v originále „pasta fresca“, a už nebudete chtít žádné jiné.  Třeba domácí raviolini plněné směsí z čerstvého domácího sýru - to je gurmánský zážitek, který nepřekoná žádný slavný šéfkuchař.