info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Pomůžeme s úklidem domácnosti

Jsme specialisté na přípravu potravin, vaření, pečení i stolování. Možná jste ale nevěděli, že u nás najdete vše potřebné také pro základní domácí úklid. Postaráme se, aby vaše domácnost byla jako ze škatulky.

 

S námi nejste na úklid sami

Vše pro úklid domácnosti TESCOMA - obrázek

Kuchyně – nádobí a čistá linka

Kuchyně je srdcem domácnosti. Je to místo, kde se připravují všechny domácí dobroty a kde to zkrátka žije. Jakmile je dojezeno, přichází čas na úklid. Kuchyňská linka a dřez si žádají své ‒ u nás si vyberete všechny pomůcky pro jejich udržování v čistotě. Odkapávače, houbičky, utěrky, škrabky a kartáče mnoha druhů, mycí sety, ale například i tašky na tříděný odpad, pohlcovač pachů do odpadkového koše nebo nádobu na bioodpad.
Mopy a čističe TESCOMA - obrázek

Mopy a čističe

Čistá podlaha je základ. Proto najdete v našem sortimentu mopy a další pomůcky pro mokré i suché čištění podlah a ostatních ploch v domácnosti. V naší nabídce nechybí smetáky, rýžák, prachovky, stěrky na sklo nebo například multifunkční ruční akumulátorový vysavač. Oblíbené jsou i čističe pro různé povrchy a použití.
Napařovací žehlička TESCOMA - obrázek

Žehlení

K pravidelným domácím činnostem patří i žehlení ‒ díky našim výrobkům bude opravdu komfortní. Máme pro vás odolné žehlicí prkno a kvalitní napařovací žehličku. Těm, kdo mají doma méně místa, nabídneme i žehlicí prkno nebo žehlicí deku na stůl, která je mimo jiné ideální na cesty. K žehlicímu prknu lze dokoupit také samostatný rukávník nebo nové potahy a nechybí ani ucelený program kvalitních ramínek různého typu
Ukládání a organizace oděvů TESCOMA - obrázek

Péče o oděvy a textilie

Vaše oděvy a textilie si zaslouží speciální péči. Prohlédněte si skupinu výrobků, kam patří úložné krabice, boxy a obaly na povlečení, přikrývky, obleky, dále vakuovací pytle, vaky na prádlo, ale i drobní pomocníci pro praní a sušení prádla jako například kolíčky na prádlo, šňůra na prádlo, vaky na jemné prádlo nebo míčky do sušičky.
Péče o obuv TESCOMA - obrázek

Péče o obuv

Neměli bychom zapomínat ani na péči o obuv. Pro tento účel máme celou řadu kartáčů pro různé typy obuvi. V této kategorii najdete i další pomůcky jak například lžíci do bot, osvěžovač obuvi, praktické organizéry obuvi pro jejich přehledné skladování nebo odkapávací podložku na mokrou či ušpiněnou obuv