info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaPodmínky použití dárkových poukazů od Tescomy

Podmínky použití dárkových poukazů od Tescomy

Dárkové poukazy můžete použít jen k nákupu zboží značky TESCOMA a nejsou směnitelné za peníze. Hodnota nákupu přitom musí být stejná nebo vyšší než je hodnota poukazu. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota poukázky, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota poukázky, je nutné rozdíl doplatit.

Při nákupu můžete uplatnit více poukazů současně.

Nákup dárkových poukazů nelze kombinovat s nákupem běžného zboží.

Na dárkové poukazy není možné čerpat klubové body.

V případě nákupu v eshopu vám může být v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo při oprávněné reklamaci vrácena částka prostřednictvím náhradního poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup.


Na každém poukazu je vyznačena jeho platnost - po uplynutí data platnosti se poukaz stává neplatným.


Jedná se o ceninu, v případě ztráty nemůže být poukaz nijak nahrazen, účtenku o jeho nákupu nelze coby náhradu akceptovat.  Padělání a pozměnění poukazů je zakázáno a trestné podle platného zákona ČR.


Při nákupu dárkových poukazů není účtována DPH. Její vyúčtování proběhne až při uplatnění poukazu a dodání zboží a to dle zákonných předpisů.

Dárkový poukaz nelze použít k úhradě dopravy ani jiné služby.

Kód poukazu je nutné ochránit, jeho použitím v e-shopu přestává poukaz platit. Za ztracené či zcizené kódy neneseme odpovědnost.