info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyPivní speciál přináší unikátní výbavu a inspiraci, s čím si zlatavý mok vychutnat

Pivní speciál přináší unikátní výbavu a inspiraci, s čím si zlatavý mok vychutnat

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří, říká staré přísloví. My však dodáváme, že ještě lépe se daří tam, kde se pivo pije z dobrého skla a prokládá dobrým jídlem. Máme pro vás tipy na oboje:
 
Pivní sklenice myBEER - obrázek

 

Půllitry, třetinky i džbán od českých designérů

Na pivo " k Beránku" nebo jiné stylové hospůdky vyražte s moderním džbánek, který má vtipnou odměrku a vejde se do něj 5 kousků zlatavého moku. Ten si v pohodlí domova rozlijete do ikonických půllitrů či třetinek, které vymysleli - inspirováni vynikající pověstí českého piva - naši designéři!
 

Dáváte-li přednost pivní sklenici na stopce, máme pro vás:
 
Sklenice na pivo CREMA
 

Sklenice na pivo CREMA

Dopřejte svému lahvovému nebo točenému pivu krásnou sklenici z odolného křišťálového skla. Elegantní nápojové sklenice s krátkou stopkou jsou vynikající pro podávání piva a ostatních nápojů. Sklenice jsou dodávány v objemech 300 a 500 ml s rezervou pro „čepici“ z pivní pěny. Sklenice na pivo CREMA jsou vyrobeny mistrnými českými skláři z tradičního vysoce odolného křišťálového skla.

VYBRAT VELIKOSTCo ještě možná oceníte?


K čemu pivo nejvíc chutná?

Pánev i-PREMIUM Stone - obrázek

Dobroty restované na 3D pánvi

Existuje mnoho druhů pánví, ale jen jedna umí steaky a další speciality připravit s dokonale rovnoměrně opečeným povrchem – pánev s charakterem přírodního neleštěného kamene i-PREMIUM Stone. Speciální zvrásněný nepřilnavý povrch, díky kterému jsou maso a další suroviny na pánvi položeny na velkém množství malých výstupků, umožňuje, aby se tuk a šťáva dostaly pod připravovaný pokrm. Propečení je tak rovnoměrnější a bez ploch s připáleninami, které u běžných pánví vznikají v místech, kde zejména maso ke dnu pánve nejvíce přilne.

Jídla připravovaná v pánvích i-PREMIUM Stone si  díky revolučnímu 3D povrchu uchovávají svou přirozenou chuť i šťavnatost.

VYBRAT TYP A VELIKOST


Co se vám také může hodit:

Pekáč s poklopem EXCLUSIVE 36 x 24 cm - obrázek

Pekáč, který si poradí s libovolnou pečínkou

Pekáč s poklopem EXCLUSIVE z prvotřídní nerezavějící oceli je opatřen masivními úchyty a třívrstvým sendvičovým dnem. Dodáváme ho se samostatným roštem. Je vhodný nejen do elektrických, plynových a horkovzdušných trub včetně trub s ventilátorem, ale i pro vaření na plynových, elektrických a sklokeramických sporácích. Navíc vám na něj poskytneme nadstandardní záruku 5 let.
 
ZÍSKAT
 

Dále by vás mohlo zajímat:


Co byste řekli na kuře upečené "na stojáka" současně s přílohou?

Pekáč na kuře s přílohou DELÍCIA ø 33 cm - obrázek

Pekáč na kuře s přílohou DELÍCIA si zamilujete
 
Šťavnaté a dokonale propečené kuře i s přílohou připraví jedině tento speciální pekáč DELÍCIA. Hodí se nejen pro přípravu ze všech stran propečeného celého kuřete, ale i stehýnek nebo křidélek pečených současně s bramborami, zeleninou či ovocem. Takto připravené kuře nemusíte během pečení obracet, kůrka bude rovnoměrně křupavá po celém povrchu.Také mnohem lépe chutná - do praktického zásobníku totiž můžete přilít pivo nebo víno, díky kterému bude kuřecí pečínka extra voňavá a šťavnatá.
 
Protože přílohu připravíte přímo v pekáči DELÍCIA společně s kuřetem, šetříte energie a nemusíte „špinit“ další nádobí.  Aroma pečeného masa a přílohy se navíc propojí a hotový pokrm má jedinečnou vůni a chuť.

KOUPIT


Prohlédněte si také: