info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsPatříme mezi Nejdůvěryhodnější značky 2023

Patříme mezi Nejdůvěryhodnější značky 2023

TESCOMA news
8. 2. 2024
Již od roku 2015 společnost Atoz Marketing Services pořádá jedinečný program, který na základě rozsáhlého průzkumu oceňuje značky, kterým čeští spotřebitelé nejvíce důvěřují. My můžeme s radostí oznámit, že se nám podařilo zvítězit v kategorii Prodejci kuchyňských potřeb.
Koncem minulého roku proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků během galavečeru v historickém prostoru kongresového centra České národní banky. 4000 nezávislých českých spotřebitelů v tomto průzkumu hodnotilo téměř 900 značek v 92 kategoriích. Hodnoceny byly značky v oblastech, jako jsou služby a instituce, prodejci a výrobci potravin, ale i lékárenské produkty, stavebniny a další.
Děkujeme za veškerou důvěru a možnost umístit se na stupních vítězů. Toto ocenění nám přináší spoustu motivace zlepšovat naše služby a produkty, které se objevují ve vašich domácnostech po celé zemi. V minulém roce jsme například spustili kompletně novou podobu e-shopu, ale vizuální změnou prošlo také spoustu prodejen. Snažíme se zvyšovat co nejvíce nákupní komfort pro každého ze zákazníků. Ani v tomto roce nepolevujeme a budeme vám přinášet kvalitní ověřené produkty s jedinečným designem. Jsme česká značka s nápady.