info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogOdkapávač s podnosem CLEAN KIT: Když máte opravdu hodně nádobí…

Odkapávač s podnosem CLEAN KIT: Když máte opravdu hodně nádobí…

2. 2. 2016
Když máte opravdu hodně nádobí a nemáte myčku, ale docela obyčejný dřez, možná sníte o prostorném odkapávači, který, kdyby uměl ještě něco navíc, by rozhodně nebyl k zahození. Přesně takový je odkapávač s podnosem CLEAN KIT, mimořádně variabilní univerzál pro majitele opravdu velkého množství nádobí v neustálé permanenci.
Odkapávač s podnosem CLEAN KIT - obrázek

Co má a co umí

Potřebujete usušit 4 nebo rovnou 12 talířů? Díky odnímatelnému zásobníku můžete hlubokým i extra velkým servírovacím talířům do průměru 30 centimetrů vytvořit vlastní prostor. Máte-li talířů méně, o to více místa se nabízí pro sušení a odkapávání ostatního nádobí – hrnců, kastrolů, skleniček, no však to znáte. Už žádný nevyužitý prostor!
Odkapávač s podnosem CLEAN KIT funkce - obrázek
Své zvláštní místo zaujímá v odkapávači dlouhé kuchyňské nářadí a příbory, kterým jsme navrhli dokonale prostorný zásobník s vyjímatelnou vložkou. Příbory a nářadí tak schnout bez hnutí a případná údržba a občasné vyčištění zásobníku je hračka. Sušení kuchyňských nožů společně s ostatními kousky se často nevyplácí - kdysi nebývale ostré čepele se tupí a nouze není ani o případná zranění. Unikátní zásobník se speciální vyjímatelnou vložkou poskytne klidné a bezpečné zázemí až šesti kuchyňským nožům různé velikosti!
Odkapávač s podnosem CLEAN KIT funkce - obrázek
Po stranách odkapávače si nelze nepovšimnout nápadných žeber, resp. samostatných hrotů. Ty oceníte v případě, že byste náhodou v odkapávači nenašli místo pro sušení sklenic či hrnků.
 

Samostatný podnos jako prostor navíc

Součástí odkapávače je podnos s výrazně profilovaným dnem, který nejen že zachytává odkapanou vodu, ale slouží i pro samostatné sušení větších kusů nádobí. Vyšší a masivní okraje usnadní manipulaci se zcela obsazeným a tedy i relativně těžkým odkapávačem.

Celoplastový odkapávač s podnosem CLEAN KIT lze dle potřeby mýt v myčce nádobí. K dispozici v barvě šedé.