info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyOchutnejte dobroty z babiččiny zahrádky

Ochutnejte dobroty z babiččiny zahrádky

Také máte chuť léta z dětství spojenou s prázdninami u babičky a vůněmi domácích koláčů, sirupů či zavařenin? Pokud ano, nebo si je alespoň umíte představit, máme pro vás hromadu tipů, jak si vzpomínky oživit. Mrkněte na naše výrobky pro výrobu domácích potravin, které si rovnou můžete objednat nebo koupit v našich prodejnách.
Sada talířů PROVENCE, 12 ks - obrázek

Malované talíře s espritem venkova, ať už je kdekoli...

... ve Francii, nebo třeba v moravském Toskánsku;-). Naše elegantní jídelní talíře a hrnky PROVENCE s atraktivním přírodním dekorem mají motiv levandule, která totiž roste u nás i ve středomoří. Vyrábíme ho z kvalitního porcelánu, je vhodné do myčky a může být skvělým dárkem pro někoho z vašich blízkých.

Možná se vám budou hodit také:

Souprava pro zavařování TESCOMA DELLA CASA, s teploměrem - obrázek
Zavařujete vy nebo vaše babička ve starém hrnci nebo v troubě? Pro moderní zavřování máme v nabídce unikátní set, který umožňuje plnohodnotné zavařování pokrmů v běžném kuchyňském nerezovém nádobí, hrncích a kastrolech o průměru 24 cm, bez nutnosti kupovat speciální zavařovací hrnec. To představuje významnou ekonomickou úsporu i úsporu místa v domácnosti. Mrkněte, jak souprava na zavařování DELLA CASA funguje.
    -37%  Souprava pro přípravu sirupů TESCOMA DELLA CASA 1500 ml - obrázek
Dříve než se pustíte do zavařování, máme pro vás tip, jak udělat domácí sirup, který se nezavařuje, ale naopak konzumuje čerstvý -  soupravu DELLA CASA. Je ideální pro výrobu ovocných sirupů za studena, které neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty. Odšťavňování ovoce a bylinek bez zahřívání zachová v sirupu maximální množství vitamínů a cenných nutričních látek. Sirup připravený za studena má přirozenou a původní chuť ovoce a bylinek. Ochutnáte?
Zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA - obrázek

Tradiční zavařovací sklo v moderním pojetí

Máte velkou úrodu nejrůznějších plodin a přemýšlíte, do čeho je zavařit? Co třeba ikonické zavařovací sklenice s klipem? Jsou vyrobeny z vysoce odolného skla s celonerezovými klipovými uzávěry a špičkovým těsněním z přírodního kaučuku. Vakuum v těchto sklenicích zůstane zachováno déle, než u běžných zavařovacích sklenic, a sice po dobu 3 až 6 let.
Pasírovač GrandCHEF - obrázek
Nechcete-li plodiny zavařovat celé, oceníte špičkový pasírovač GrandCHEF. Ten využijete pro přípravu rajčatových, bramborových, zeleninových nebo ovocných protlaků a pyré. Hravě v něm připravíte protlak ze syrových nebo vařených rajčat i ze syrového ovoce s měkkou dužinou, např. banánů, jahod apod..
Sušička ovoce a potravin PRESIDENT - obrázek
Pokud dáváte raději přednost sušení, máme pro vás výkonnou a tichou sušičku potravin s velkorysou sušicí plochou, přehledným displejem a návodem, jak dokonale usušit různorodé potraviny. Zvládne dokonale vysušit ovoce, zeleninu a houby, ale také bylinky a maso. 
Nádobí BORDEAUX

Bramboračku s houbami, šunkafleky i žemlovku zvládne...

...naše dechberoucí nádobí BORDEAUX. Nadchne vás barvou, ikonickým vzhledem i celokovovým zpracováním, díky kterému může na sporák i do trouby.  Nádoby mají uvnitř vysoce kvalitní nepřilnavý povrch, pozornost si zaslouží také výstupky na vnitřní straně poklice - zajistí totiž rovnoměrné odkapávání páry zpět do hrnce, pokrm se nevysušuje a zůstává šťavnatý

Souprava pro přípravu krémového sýru TESCOMA DELLA CASA - obrázek
Umí či uměla vaše babička čerstvý domácí sýr či svěží smetanový dezert? Teď ho díky soupravě pro přípravu krémového sýru DELLA CASA zvládne každý. Naučte se přiravovat vlastní domácí potraviny jako naši předkové a dopřávejte si jako oni jedinečnou poctivou chuť a spoustu zdraví. 
Ošatka s miskou na domácí chléb TESCOMA DELLA CASA - obrázek
Pokud se vám zdá výroba domácích potravin pracná, vězte, že udělat si vlastní chléb je hračka. Alespoň pokud máte tuto vychytávku: šikovná souprava ošatky a misky z oblíbené linie DELLA CASA vám totiž usnadní kynutí domácího kulatého chleba a dá mu dokonalý profesionální tvar.