info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyNové nádobí s krakelovou glazurou hraje na Emotions

Nové nádobí s krakelovou glazurou hraje na Emotions

Představujeme novou řadu nádobí Emotion, které vám umožní udělat z každodenního stolování jedinečný estetický zážitek. Pořiďte si místo tradičních bílých či barevných porcelánových, případně skleněných talířů nevšední keramické, které okouzlí unikátní krakelovou glazurou.

V čem je keramické nádobí Emotion jedinečné?

Technika záměrného krakelování (z franc. Craquelure – prasklina) využívá principu degradačních procesů v obrazové vrstvě obrazů nebo keramických glazur a přetváří tento původně technický nedostatek v dekorativní prvek, který dává nádobí Emotion nevšední, mimořádně výtvarný vzhled.

V nové řadě najdete miskuhluboký talíř a dvě velikosti talířů, které průměrem odpovídají dezertním a klasickým mělkým. Každý jednotlivý kus nádobí se vyrábí ručně a má jinou strukturu prasklin, takže každý díl vašeho servisu bude originálním uměleckým dílem. 
Na výběr máte ze čtyř barev, a sice modré, hnědé, zelené a šedé. Můžete si z nich namíchat různobarevný servis podle toho, které tóny máte rádi nebo jak ladí k barevnému pojetí vašeho interiéru
Jemné rozdíly ve tvarech, barevných odstínech a kresbě pod glazurou dodávají miskám i talířům jedinečný a emotivní charakter.

Najděte odvahu podlehnout svým emocím a pořiďte si kouzelné nádobí, ze kterého se tají dech. Určitě potěší i jako praktický dárek pro vaše nejbližší, se kterým nemůžete šlápnout vedle.