info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsNa AMBIENTE 2023 jsme zaujali spotřebitele i odbornou porotu

Na AMBIENTE 2023 jsme zaujali spotřebitele i odbornou porotu

TESCOMA news
9. 2. 2023
V německém Frankfurtu nad Mohanem se po tříleté pauze 3. až 7. února 2023 konal přední světový veletrh spotřebního zboží Ambiente. Letos poprvé probíhal souběžně s veletrhy Christmasworld a Creativeworld. Na jednom místě se tak setkali výrobci a designéři domácích a kuchyňských potřeb, interiérových doplňků a dekorací z celého světa, aby odhalili trendy na nadcházející období.
 


Představili jsme novinky napříč sortimentem

I TESCOMA se zařadila mezi více než 4 500 vystavovatelů a využila tak příležitosti zaujmout svými novinkami návštěvníky ze 170 zemí světa. Představili jsme například ucelenou soupravou výrobků na kuchyňskou linku ONLINE nebo praktickou skládací stoličku ProfiMATE, které nedávno získaly ocenění GOOD DESIGN. Linie spotřebičů GrandCHEF se rozrostla například o vakuovou svářečku a rýžovar. V sortimentu nádobí jsme předvedli například litinové pánve MASSIVE.
 


Ani letos jsme neodešli bez cen 

Že byla tato mise úspěšná, potvrzuje i zisk prestižních cen. V průběhu veletrhu byly celosvětově uznávanou spotřebitelskou cenou Kitchen Innovation Award ohodnoceny naše zbrusu nové výrobky.

Skleněný poklop / mísa s víkem DELÍCIA designéra Pavla Skřivánka, který produkt uvedl takto: „Masivní skleněný poklop s plastovým podnosem, který je rovněž možné používat jako skleněnou kuchyňskou mísu s víkem. Tato proměna je umožněna multifunkčním úchytem a plastovou základnou skleněné mísy. Úchyt lze snadno upevnit jak na poklop (dno mísy), tak na víko mísy (spodní stranu podnosu).“
 
Skleněný poklop / mísa s víkem DELÍCIA
 
Cedicí mísa s uzávěrem PRESTO designéra Martina Kovala, který o ní řekl: „Mísa je vynikající k cezení a proplachování. V míse s uzavřeným dnem lze potraviny nechat nabobtnat, propláchnout a poté pohodlně scedit. Víčko je vyrobeno z přilnavého materiálu, a tak mísa při použití neklouže.“
 
Cedicí mísa s uzávěrem PRESTO

Další prestižní cenu obdržela rozkládací podložka GrandCHEF designéra Jiřího Hoferka. Ocenění German Design Award udělované German Design Council (Německá rada pro design) se zaměřuje na výrobky, které prostřednictvím designu zvyšují svou hodnotu.
 

Příjemnou tečkou za letošním veletrhem bylo ocenění FAVOURITE BRAND DIAMOND 2021-2023, které náleží dlouhodobě nejoblíbenější značce spotřebitelů. Přijali jsme ji s pokorou a je pro nás motivací a povzbuzením k další práci.