info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsMultifunkční kráječ DELÍCIA: Kolečko přidat, odebrat nebo posunout? Vyberte si!

Multifunkční kráječ DELÍCIA: Kolečko přidat, odebrat nebo posunout? Vyberte si!

TESCOMA news
20. 2. 2014

To bude jízda!

Multifunkční kráječ DELÍCIA je vybaven celkem 18 krájecími kolečky, která lze libovolně měnit, přidávat nebo odebírat – devět koleček rovným ostřím doplňuje stejný počet krájecích koleček se zvlněným ostřím. Co dokážou? Vše, co si jen umíte představit! Máte chuť na ryze italské těstoviny? Nebo si raději smlsnete na slaných tyčinkách, máslových sušenkách nebo plněných kapsičkách? Tak neváhejte a pusťte celoplastový multifunkční kráječ na rozválený plát těsta a užívejte si tu lehkost…

Volitelný počet koleček

Podle potřeby nasaďte dvě, tři, pět, nebo plný počet krájecích koleček s rovným nebo zvlněným ostřím, přejíždějte „křížem krážem“ po válu a vyzkoušejte mimořádně snadnou výrobu domácích těstovin všech myslitelných druhů a velikostí.
Insert your text here
Multifunkční kráječ DELÍCIA
Potřebujete nápovědu? Tak dobrá – kráječ je ideální třeba na přípravu lasagní, těstovin fettucine, tagliatelle nebo papardelle. Stejně jednoduše zvládnete přípravu rozmanitých sušenek, tyčinek slaného i sladkého cukroví s hladkým nebo vlnitým okrajem. Vytvářet libovolné těstoviny a cukroví různých tvarů (proužky, čtverečky, obdélníčky apod.) můžete díky snadné výměně koleček – nasazením menšího nebo většího počtu koleček volíte jejich rozestupy a měníte tak šířku krájeného těsta.

Kam s nimi? Do zásobníku!

Do kráječe můžete vložit maximálně devět koleček, zbylých devět, která právě nevyužíváte, uložte do praktického transparentního zásobníku s víčkem. Vybrané typy těstovin a cukroví, které vytvoříte s pomocí kráječe,  jsou vyobrazeny na zadní straně obalu.