info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyMáme vše, co potřebujete pro jarní úklid

Máme vše, co potřebujete pro jarní úklid

Příchod jara, kdy se opět prodlužují dny a více svítí slunce, přináší i jeden neblahý efekt - mnohem lépe vidíme nepořádek, který jsme se při návratech z práce po setmění snažili přehlédnout.-). Proto je čas na zevrubný úklid domácnosti. Aby se vám uklízelo s radostí, pořiďte si naše nápady pro rychlý a účinný úklid.
 
Posuvný mop ProfiMATE, nástavec s návlekem - obrázek

Mopy a úklidové pomůcky, které vám vytřou zrak

Řada ProfiMATE je nejširší ucelená, detailně propracovaná linie úklidového náčiní na českém trhu. Svou individuální sestavu si tvoříte sami a můžete ji stále dle potřeby doplňovat.Jedna univerzální teleskopická tyč je přitom vhodná pro většinu úklidového nářadí.

UKÁZAT CELÝ SORTIMENT PRO ÚKLID

 
Organizéry FlexiSPACE - obrázek

Pořádek v zásuvkách vám zpříjemní a urychlí vaření

 Dejte své kuchyni řád. Kuchyňské vybavení se vám bude mnohem lépe hledat a kuchyňské pomůcky budete mít vždy při ruce, pokud si pořídíte naše zásobníky na příbory, stojany na papírové utěrky, zásobníky na čajové sáčky nebo na vařečky a obracečky.

PROHLÉDNOUTCo dalšího se může hodit?


Chybí vám zásuvka na drobnosti?

Univerzální zásuvka FlexiSPACE 290 x 240 mm - obrázek

Přídavná zásuvka zajistí vždy uklizené kuchyňské skříňky

Tato vychytávka využívá volný prostor pod policemi v lednicích a kuchyňských skříňkách. Zásuvka je univerzální, vhodná pro umístění pod všechny běžné typy vyjímatelných lednicových i skříňkových polic. Uchycení zásuvek FlexiSPACE k policím je snadno nastavitelné na konkrétní hloubku i tloušťku, vysunování i zasouvání je plynulé.

POŘÍDIT

 
Šperkovnice a organizéry LAGOON - obrázek
 

Organizéry na šperky, make-up a kosmetiku pro uklizený toaletní stolek

Šperkovnice, dózy a organizéry na kosmetiku LAGOON je ucelená linie pomůcek, která navždy vyřeší nepořádek v místech, kde se líčíte a upravujete.

PROHLÉDNOUT
 


Vždy uklizené umyvadlo a jeho okolí?

Koupelnové doplňky LAGOON - obrázek
 

Kartáčky, mýdla či desinfekce nemusí v koupelně strašit

Designová linie LAGOON zaměřená na přehledné uspořádání a snadné používání toaletních potřeb v koupelnách dá vaší každodenní očistě harmonii a řád.

ZJISTIT VÍCE

 

Dále by vás mohlo zajímat:


Nezapomínáme ani na okolí dřezu...

Kartáče CLEAN KIT Bamboo - obrázek

Kartáče na nádobí coby ozdoba kuchyňské linky? Jde to!

Luxusní kartáče na nádobí s atraktivní dřevěnou rukojetí jsou vynikající pro mytí všech druhů nádobí i čištění dřezů. Mají atraktivní rukojeti vyrobené z přírodního bambusového dřeva se zvýšenou odolností vůči vlhkosti. Pracovní části kartáčů jsou opatřeny pružnými žáruvzdornými štětinami. Navíc jsou šetrné vůči nádobí a pánvím s antiadhezním povrchem, nerezové a skleněné nádobí či nádobí s glazovaným povrchem.
 
VYBRAT KARTÁČE
 


Prohlédněte si také: