info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyLuxusní kávovar MONTE CARLO: Lehký hazard s vůní kávy

Luxusní kávovar MONTE CARLO: Lehký hazard s vůní kávy

Kávovar vyberete tak, že se si zvolíte svou cenovou hladinu. I pokud je nízká, nic není ztraceno a můžete si dopřávat skvělé kafe. Stačí vsadit na moka kávovar - určitě znáte ten ikonický hliníkový od značky Bialetti. Mladá „kávová“ generace jakoby se však stranila používání tradičních hliníkových nádob, které jsou typické právě pro perkolátory, resp. mocca kávovary. Hliník má totiž jednu důležitou vlastnost – skvěle přejímá překrásnou vůni kávy a na povrchu vytváří žádoucí patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Jenže, doba a preference mladých uživatelů kávy se mění a hliník tak ustupuje špičkové nerezové oceli.
Kávovar MONTE CARLO
Zážitek jménem MONTE CARLO
A právě taková je linie luxusních kávovarů MONTE CARLO, jejichž naprostou jedinečnost podtrhuje vnější povrchová úprava ve vysokém lesku. Naopak uvnitř je použita matná povrchová úprava, která zajistí snadnou údržbu a stále dokonalý vzhled kávovaru beze změn.

Do linie je nyní nově zařazen kávovar MONTE CARLO pro přípravu dvou šálků skutečně silné kávy. Nádoba je opatřena ergonomickými úchyty ze žáruvzdorného plastu, které nepálí a silikonovým, velmi odolným, těsněním.
Moka konvička MONTE CARLO je vhodná pro použití na plynových, elektrických, sklokeramických a indukčních sporácích, což je jeho další významnou předností před klasickými hliníkovými kávovary.

Kávovar MONTE CARLO pro přípravu dvou šálků kávy doplňuje linii kávovarů MONTE CARLO 4 šálky a MONTE CARLO 6 šálků.