info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyBydlení a úklidLuxusní chlebovky 4FOOD: Výjimečný design, dokonalá funkce!

Luxusní chlebovky 4FOOD: Výjimečný design, dokonalá funkce!

Už žádné pochlebování

Kdepak, tyto chlebovky jsou skutečně dokonalé, výjimečné, zkrátka mimořádné. Pro mnoho domácností je bytelná chlebovka důstojnou částí kuchyně, ostatně její místo je často právě na kuchyňské lince, na očích všem členům domácnosti.
 
Chlebovka 4FOOD 32 cm

A protože ve svých útrobách skrývá opravdový poklad – čerstvý chléb nebo sladké a slané pečivo, je důležité, aby splňovala i funkci ochrannou. Chlebovka musí skutečně sloužit svému účelu, nelze ji považovat jen za tradiční prvek kuchyňského interiéru. Pojďme si tedy novou chlebovku, respektive dvojici chlebovek 4FOOD představit detailněji.
 

Více než obyčejná chlebovka

První velkou výhodou pro zákazníka je možnost volby velikosti chlebovky. Velká rodina se jistě rozhodně pro chlebovku 4FOOD o délce 42 centimetrů, jednotlivec bude nadšený z menší varianty, která měří pouhých 32 centimetrů.
 
Chlebovka 4FOOD

Další znaky už mají oba výrobky společné – ať už je to použitý materiál, barva, „interiér“ i „exteriér“ chlebovky. Neutrální a přesto velmi elegantní bílá barva pozvedne každý interiér, lesklé provedení dodává chlebovce navíc punc luxusu. I když jsme měli dříve v nabídce chlebovky dřevěné, případně jsme hojně využívali netradiční kombinace nerez a dřevo, tentokrát jsme zvolili mimořádně odolný plast. Chlebovka má praktická sklápěcí dvířka s měkkým dosedem, profilované dno uvnitř zabraňuje nežádoucímu vlhnutí čerstvého pečiva. Vnější dno je opatřeno protiskluzovou úpravou, chlebovka je tak stabilní při otevírání, zavírání i při ukládání a vyjímání pečiva. I když je běžné ukládat pečivo do chlebovky bez obalu, u mastného a tukového pečiva, jako jsou například koblihy či croissanty, doporučujeme použít vhodný potravinový sáček, případně látkový pytlík. Při správném ukládání pečiva nevyžaduje chlebovka přílišnou údržbu, v případě znečistění ji postačí otřít vlhkou utěrkou a osušit.