info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogLinie VITAMINO, čerstvé ovoce a zelenina: Pravá vitamínová bomba!

Linie VITAMINO, čerstvé ovoce a zelenina: Pravá vitamínová bomba!

2. 2. 2016
Značka Tescoma představuje na podzim roku 2011 unikátní koncept plastových kuchyňských vychytávek v linii VITAMINO – aktuálně na pulty prodejen míří silná trojka v podobě multifunkčního odšťavňovače, multifunkčního struhadla a multifunkčního třecího struhadla. Ač jsou na první pohled velmi různorodé a odlišné, spojuje tuto trojici hned několik vychytaných drobností.
VITAMINO odšťavňovač, struhadla - obrázek
Plast, plastové čepele, protiskluzové dno a fantastické barvy. Linie VITAMINO se zcela oprostila od kovu, nenajdete jej dokonce ani tam, kde byste jej čekali. Místo kovových čepelí je VITAMINO vybaveno ostrými a velmi odolnými plastovými čepelemi, ty se díky zvolené technologii nelámou ani neštípou. Plast jako hlavní materiál nebyl zvolen jen tak, ve srovnání s kovem je k pokrmům šetrný, zachovává nutriční hodnoty a vitamíny v potravinách skryté.
  • Nekloužou. Nepřevrací se. Prostě je nemusíte po stole honit. Produkty jsou opatřeny protiskluzovým dnem, takže při práci drží jako přibité. 
  • Ach ty barvy! Designéři se inspirovali v těch nejzářivějších barvách čerstvého ovoce a zeleniny, proto linii vládne citronově žlutá, pomerančově oranžová, okurkově zelená a lehce netradiční – kokosově bílá.
Nad linií VITAMINO zaplesá srdce všem zákazníkům, kteří si váží svého zdraví a snaží se dodržovat zásady zdravého životního stylu.Maminkám a mlsným jazýčkům ulehčí přípravu ovocného pyré a všem ostatním pomůže s přípravou výtečné vitamínové bomby!
 
Mix vitamínů během okamžiku
Citróny, limetky, pomeranče i grepy. Ani kapka šťávy nepřijde nazmar, když použijete multifunkční odšťavňovač VITAMINO. Zvládne jakkoliv velký citrusový plod, neboť je vybaven redukcí právě pro rozměrnější plody typu grep. Zásobník je opatřen snadno čitelnou odměrkou pro 100, 200 a 300 ml vaší oblíbené šťávy. Vyzkoušejte multivitaminovou bombu z pomerančové, limetkové a grepové šťávy!
 
Ostrouhejte mrkvičku...
Jablka, okurky, křen, brambory, broskve. Od zeleniny přes ovoce zvládne vše! Jemně nastrouhá brambory na přípravu bramborového těsta, nahrubo si poradí s okurkem na salát a jemně zvládne broskev na pyré. Jedno struhadlo a tři různé hrubosti strouhání? Multifunkční struhadlo VITAMINO je totiž opatřeno třemi výměnnými čepelemi, které lze v určeném pořadí pohodlně stohovat na sebe. Vychytané, co říkáte? A ten kdo ho nemá, může tak leda ostrouhat mrkvičku…
 
Utře dojemně do jemna
Česnek, křen, jablko, banán, broskev, zázvor, piškoty. Tvrdé, měkké, sladké, pikantní i ostré. Multifunkční třecí struhadlo VITAMINO utře dojemně jemně cokoliv. Česnek do pomazánky, zázvor do čaje, banán do pyré. Struhadlo má dvě různé plastové čepele, jemnější a hrubší pro optimální zpracování jednotlivých surovin. Čepele jsou stohovatelné a perfektně skladné.
S linií VITAMINO vám avitaminóza rozhodně nehrozí!