info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyLetní dorty - zvládněte je s lehkostí

Letní dorty - zvládněte je s lehkostí

Úroda čerstvého ovoce přímo vybízí k pečení skvělých letních moučníků. Můžete se však pustit i do nepečených dezertů. Ať tak či tak, máme pro vás spoustu tipů, které vám pečení i nepečení výrazně usnadní.
Forma na nepečené dorty DELÍCIA - obrázek

Formy, které vykouzlí nejlepší sladké i slané "nepedorty"
Naučte se svěžující ovocné nebo zmrzlinové dorty, které nemusíte péct! Letní hit ve tvaru bábovky či věnce hravě vykouzlíte ve formách na nepečené dorty DELÍCIA o průměru 20 nebo 24 cm. Připravit v nich můžete sladký dezert i slaný aspik, a to bez otvoru nebo s otvorem uprostřed, záleží jen na vás. K formě vám přibalíme i originální recepty vyladěné našimi kuchaři k dokonalosti.

VYBRAT TVAR
Dáváte-li přednost pečeným dortům, určitě oceníte formu se skleněným dnem, které slouží jako podnos:
Forma na dort rozkládací DELÍCIA, se skleněným dnem

Geniální nápad - pečte rovnou na podnosu
Moderní forma na dort s masivním, odnímatelným skleněným dnem přispívá k dokonalému propečení dortových korpusů. Skleněné dno se silikonovými nožkami je ideální také pro servírování upečených dortů. Na rozdíl od klasického dna s antiadhezním povlakem, můžete na skleněném dnu dorty před podáváním pohodlně porcovat bez rizika poškození antiadhezního povlaku.

VYBRAT VELIKOST


Co ještě možná oceníte?


Pro přípravu dortů, které vyrazí dech také po rozkrojení, oceníte...

Tvořítko na barevné dortové korpusy DELÍCIA - obrázek

...tvořítko na barevné dortové korpusy DELÍCIA
S jeho pomocí připravíte snadno a rychle šachovnicové nebo duhové dorty , jejichž příprava je bez tvořítka složitá a časově náročná. Šachovnicové dorty se připravují ze dvou předem upečených dortových korpusů (průměr 18 nebo 26 cm) , tmavého a světlého. Tvořítkem vykrojíte z  korpusů tmavé a světlé kruhy a jejich kombinováním sestavíte šachovnicový dort. Duhové dorty připravíte z těsta různých barev, které se při nalévání do formy o průměru 18, 20, 26 nebo 28 cm díky tvořítku vzájemně nepromíchají.

KOUPIT I S RECEPTY


Co se vám také může hodit:


Ikonická tužka, se kterou si zdobení užijete. To si pište!;-)
Proč je lepší než zdobení "pytlíkem"? Umí totiž zdobit velmi jemnými, plynulými a přesnými linkami různých tloušťek stejně snadno, jako když píšete. Kromě psaní bílkovým krémem zvládne i náročné zdobení máslovým, tvarohovým či čokoládovým krémem, rozpuštěnou čokoládou i šlehačkou.

Součástí balení je 5 zdobicích trysek, které jsou určeny pro různé dekorační techniky – od velmi jemných krajkových dekorů až po psaní jmen či vzkazů.

Výrobek jsme navíc opatřili praktickými doplňky, které usnadňují manipulaci před, při i po dekoraci, a sice nálevkou usnadňující plnění tužky, praktickým stojánkem s přísavkou pro její odkládání během zdobení a univerzálním čistítkem trysek, které je uloženo v uzávěru zásobníku. Vaše ruce tak zůstanou během zdobení stále čisté

ZÍSKAT VČETNĚ RECEPTŮ NA POLEVY A KRÉMY


Dále by vás mohlo zajímat:

 

Krájení korpusu a roztírání krému jediným nástojem? Ano!

Nůž na dorty DELÍCIA 30 cm - obrázek

Vyzkušejte extra dlouhý nůž na dorty s tenkou čepelí a speciálně tvarovaným ostřím.

Oceníte ho pro krájení dortových korpusů na pláty, porcování dortů na klínky a roztírání tekutých i krémových polev. Díky 30 cm dlouhé tenké čepeli se speciálně tvarovaným ostřím je krájení dortových korpusů, hotových dortů i roztírání polev snadné a rychlé. Navíc ho dodáváme s ochranným krytem čepele, takže se jím při ukládání nemůžete zranit vy ani vaše děti.

KOUPIT


Prohlédněte si také: