info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyBydlení a úklidLagoon - doplňky do koupelny oceněné za design

Lagoon - doplňky do koupelny oceněné za design

Lagoon
Lagoon, stylová intimita

Kde jinde by to mělo zářit čistotou a přívětivostí než v koupelně. Je to náš intimní prostor. Místo, odkud vycházíme blaženější a krásnější. Aby to tak opravdu bylo, připravili jsme pro vás ucelenou linii velmi praktických doplňků do koupelny či na toaletu. Svým designem a funkčností dodají vaší hygieně punc přirozené jednoduchosti.

 

Křišťálová čistota průzračné laguny


Pozvěte do své koupelny jednoduchost a jednoznačnost. Moderní vzhled podtrhne čistotu bez kompromisů. Produkty
LAGOON z odolného plastu vynikají svou funkčností a variabilitou. Vnesou do koupelny řád a přehlednost. V jemných
zemitých odstínech se hodí do každého interiéru. Jsou vybavené protiskluzovým dnem, snadno se používají i udržují.
 

Vše má své místo


Díky šikovnému rozdělení na přihrádky vždy rychle najdete šperk, který právě potřebujete. Přihrádky jsou různě velké, pohodlně uschovají malé prstýnky i větší náhrdelníky.

"Tato linie je pro mě výjimečná, protože jsem se, coby designér, ocitl na jiném „hřišti“, jelikož jsem si poprvé zkusil navrhnout doplňky do koupelny, po dlouhých letech tvarování převážně kuchyňského sortimentu. Od začátku jsme věděli, že půjde o poměrně početný sortiment, takže bylo dobré se příliš umělecky nerozmáchnout a držet se střízlivého a hlavně funkčního tvarosloví. Počítáme s tím, že sortiment se může do budoucna rozšiřovat o další položky, které by měly stylisticky navazovat, aby koupelna měla jednotný slušivý kabát. Proces vývoje byl docela dlouhý (16 měsíců), zkoušeli jsme různé postupy.
Kupříkladu u misky na mýdlo bylo snad 15 různých maket. Pochopitelně jako muži se v celém sortimentu neorientujeme příliš suverénně,
takže ke specificky ženským položkám, jako jsou šperkovnice, krabičky
na líčidla a podobně, jsme si pozvali početnou skupinu kolegyň"


Martin Koval
Produktový designér