info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogKuchyňské houbičky CLEAN KIT: V kuchyni budiž pořádek a klid!

Kuchyňské houbičky CLEAN KIT: V kuchyni budiž pořádek a klid!

2. 2. 2016
Linie CLEAN KIT se rozrostla o pět typů kuchyňských houbiček, které jsou nepostradatelné při většině úklidových činností právě v kuchyni. Tu je potřeba setřít kapky vody, opláchnout špinavé nádobí, případně si poradit s drobnou spáleninou hrnce. Po brilantní čistotě však touží i křišťálové sklenice, stejně jako varná deska nebo kuchyňská linka – různé materiály vyžadují odlišný přístup i speciální typ houbičky. 
Kuchyňské houbičky CLEAN KIT - obrázek

Pětice užitečných

TESCOMA zařadila nově do svého sortimentu pětici jedinečných a velmi kvalitních kuchyňských houbiček, které splňují nejpřísnější požadavky všech hospodyněk! Přestože je nabídka houbičkové konfekce značná, najít odolného vytrvalce, který dobře saje, čistí a padne přesně do dlaně, je často problém. Zdánlivě kvalitní výrobek končí v koši často dříve, než nás přesvědčí o své „úžasné dokonalosti“…
Kuchyňské houbičky CLEAN KIT - obrázek
V čem tedy houbičky CLEAN KIT předčí ty ostatní? Především lépe sají, lépe čistí a jejich životnost je výrazně delší než u běžných houbiček.
  • Kuchyňské houbičky CLEAN KIT jsou baleny po 10 kusech a představují standardní typ houbiček s plastovou drátěnkou pro univerzální použití v domácnosti.
  • Kuchyňské houbičky extra odolné CLEAN KIT dodává TESCOMA v balení 5 kusů. Tyto houbičky jsou vyrobeny ze špičkové houby, která lépe saje a je trvanlivější, také drátěnka je silnější a odolnější a houbička je větší.
  • Kuchyňské houbičky s úchytem CLEAN KIT jsou baleny po 3 kusech a vykazují všechny jedinečné vlastnosti houbiček extra odolných a navíc jsou tvarovány pro snadné uchopení.
  • Kuchyňské houbičky multifunkční CLEAN KIT dodávané v balení 3 kusech jsou unikátním výrobkem, který TESCOMA přináší na trh jako první na světě. Tyto houbičky mají všechny vynikající vlastnosti houbiček s úchytem, tedy špičkovou houbu a vysoce odolnou drátěnku a navíc jsou na horní straně opatřeny speciální vysoce savou vrstvou. Díky tomu má multifunkční houbička dvě zcela nové vlastnosti. Houbička snadno nasaje saponát a udrží jej déle uvnitř, při mytí vzniká bohatší pěna a saponát není třeba doplňovat. Multifunkční houbička CLEAN KIT tak výrazně přispívá k úspoře saponátu při mytí. Speciální horní vrstva houbičky je po vyždímání vysoce savá a umožňuje snadné setření kapek a vlhkosti ze dřezu, kuchyňské linky, varné desky atd. „do sucha“.
  • Kuchyňské houbičky na jemné povrchy CLEAN KIT jsou baleny po 3 kusech opatřeny speciální jemnou plastovou drátěnkou vynikající pro šetrné mytí nádobí s antiadhezním povlakem, sklokeramických varných desek, skla, porcelánu apod. bez rizika poškrábání. Drátěnka je zaoblená a umožňuje snadné čištění kulatých nádob - pánví, hrnců, kastrolů, pekáčů apod.