info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsKrabičky a dózy, které bude vaše jídlo milovat

Krabičky a dózy, které bude vaše jídlo milovat

Dózy FRESHBOX
Potřebujete vzít s sebou jídlo ven? Do školy, do zaměstnání, na výlet? Pak budete potřebovat kvalitní potravinové dózy, jídlonosiče nebo krabičky na jídlo. Vyberte si z naší nabídky ty, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Potřebujete-li přenášet tekuté potraviny, jako jsou polévky, hotová jídla nebo kaše, a uchovat jejich teplotu, vybírejte z nabídky našich jídlonosičů:
Jídlonosič FRESHBOX, se 3 dózami 0,8 l, bordeaux

Jídlonosiče a termobrašna

K dispozici jsou moderní jídlonosiče se 3 kulatými vodotěsnými plastovými dózami v termoizolační brašně. Uložené pokrmy v ní vydrží horké nebo studené. V nabídce máme jídlonosiče s malými i velkými dózami.
Termobrašna FRESHBOX, se 3 dózami, antracitová
Alternativou jídlonosiče je termobrašna , která je navíc opatřena odnímatelnou termoizolační přepážkou pro oddělení teplých pokrmů (např. hlavní chod) a studených pokrmů (např. salát) a kapsou pro uložení příborů nebo ubrousků.
Dóza FRESHBOX 3 ks, 0,9; 1,6; 2,4 l, hluboká

Krabičky na jídlo s těsněním

Nepotřebujete-li teplotu jídla uchovat, ucelený sortiment dóz a krabiček pro uchování potravin a pokrmů a jejich bezpečné přenášení do školy, zaměstnání a na výlety představuje linie FRESHBOX. Najdete v ní jednotlivé krabičky mnoha velikostí nebo sady několika kusů dóz.
Dětské potravinové dózy do školy i na výlety

Dětské potravinové krabičky

Samostatnou kapitolou našeho sortimentu jsou dětské krabičky a dózy na školní svačinu, speciální dózy pro ovoce, bagetu nebo sendvič.

Náš tip: Vychytávky do kuchyně, které vám ušetří čas a námahu