info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsKořenky SEASON: Místo pro všechna koření světa

Kořenky SEASON: Místo pro všechna koření světa

TESCOMA news
21. 2. 2015

Kořenky na všechny způsoby!

Naležato, nastojato, v otočném stojánku, v poličce, v zásuvce, na kuchyňské lince nebo na jídelním stole. Tři, šest, osm nebo rovnou šestnáct. Bílé nebo antracitové. Nová řada kořenek SEASON má opravdu co nabídnout! Ucelená linie luxusních kořenek je určena pro všechny zákazníky, kteří dávají přednost přehlednému a viditelnému uložení jednotlivých druhů koření. Velký důraz jsme při vývoji kladli na různé typy stojánků, které jsme opatřili protiskluzovou úpravu a „oblékli“ do dvou atraktivních barev, bílé a antracitové. Kořenky jsou vyrobeny z odolného skla a kvalitního plastu, jejich součástí jsou dva typy víček pro snadné dávkování sypaného i celého koření. A protože se jedná o mimořádně širokou řadu, jednotlivé varianty kořenek představíme postupně.

Kořenky do zásuvky SEASON, 6 ks

Kořenky do zásuvkyjsou, jak už název napovídá, ideální pro umístění do zásuvky kuchyňské linky. Koření uložené naležato je dobře viditelné, kořenky lze brát a používat jednotlivě nebo přemístit na kuchyňskou linku najednou i se stojánkem opatřeným velkými úchyty pro snadné přenášení. Stojánky s kořenkami v zásuvkách lze řadit do sestav.
Kořenky do zásuvky SEASON, 6 ks

Kořenky v úzkém stojánku SEASON, 6 ks

Souprava kořenek v úzkém stojánkuje vhodná pro umístění koření u zadní stěny kuchyňské linky, na boku uvnitř skříněk i na jídelním stole. Koření je uloženo přehledně a s úsporou místa. Stojánek je opatřen velkými úchyty pro snadné přenášení.
Kořenky v úzkém stojánku SEASON, 6 ks Souprava kořenek v úzkém stojánku je vhodná pro umístění koření u zadní stěny kuchyňské linky, na boku uvnitř skříněk i na jídelním stole. Koření je uloženo přehledně a s úsporou místa. Stojánek je opatřen velkými úchyty pro snadné přenášení.

Kořenky ve stojánku SEASON, 8 ks

Set kořenek ve stojánkuje výborný pro umístění na kuchyňské lince, v zásuvkách, ve skříňkách i na jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, stojánek je opatřen velkými úchyty pro snadné přenášení.
Kořenky ve stojánku SEASON, 8 ks

Kořenky v otočných stojáncích SEASON, 8 a 16 ks

A přece se točí! Kořenky umístěné v otočných stojáncíchjsou určeny pro umístění na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné.
Kořenky v otočném stojánku SEASON
Obě soupravy jsou dodávány s násypkou pro snadné plnění kořením, násypka je uložena v úchytu stojánku.
Kořenky v otočném stojánku SEASON

Kořenky SEASON 3 ks

Náhradní kořenkyvhodné pro všechny soupravy SEASON.
Kořenky SEASON 3 ks
Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánky čistěte vlhkou utěrkou.