info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyKonvice TEO TONE, 1,25 a 1,7 l: Čajokrásné TEO v podzimních tónech

Konvice TEO TONE, 1,25 a 1,7 l: Čajokrásné TEO v podzimních tónech

Do třetice TEO TONE konvice!

Konvice na čaj TEO TONE s vyluhovacími sítky jsou barevnými „sestrami“ velmi dobře prodávaných konvic TEO o objemech 1,25 a 1,7 litru. Menší konvička si právem zasloužila přízvisko čajokrásná – její design a dokonalé zpracování neuniklo odborné porotě a od jara 2013 se pyšní prestižní designérskou cenou red dot design award. I když se obě mimořádné konvice natrvalo usadily v popředí zájmu zákazníků, byli jsme zahlceni dotazy, zdali neuvažujeme tuto stylovou linii barevně oživit.
Konvice TEO TONE s vyluhovacími sítky - obrázky
Inspirací nám byl podzim, jedno z nejkrásnějších období roku a výsledkem jsou čajové konvice TEO TONE taktéž v objemech 1,25 a 1,7 litru, ovšem s doplňky v barvách lahodících nejednomu oku – zelenkavé, žluté, oranžové a tmavě červené.


Harmonie dvou materiálů

Překrásné čajové konvice jsou ideálními společníky ve chvílích odpočinku, které zpříjemní horký čaj mnoha chutí a vůní. Exkluzivní design je postaven na progresivním konceptu se dvěma plastovými vyluhovacími sítky pro přípravu a podávání čajů z čerstvých bylin či čajů sypaných. Extra jemné vyluhovací sítko je vhodné pro vyluhování všech druhů sypaného čaje včetně čajů velejmených, a to bez zbytků čaje v nápoji. Tradiční vyluhovací sítko slouží pro vyluhování čerstvé máty, meduňky, zázvoru, sušených šípků nebo větších kousků ovoce.

Konvice TEO TONE je opatřena víčkem a masivní rukojetí pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Obě vyluhovací sítka, víčko i rukojeť jsou vyrobeny z odolného plastu, rukojeť při správném použití samozřejmě nepálí. Absence kovových komponentů tak umožňuje ohřev konvice včetně sítek a uzávěru v mikrovlnné troubě.
 
Špičkové varné sklo
Konvice na čaj TEO TONE jsou vyrobeny z prvotřídního žáruvzdorného skla – vroucí vodu tak můžete připravit přímo ve skleněné nádobě na plynovém, elektrickém nebo sklokeramickém sporáku, případně ji můžete nalévat do nádoby z rychlovarné konvice. Dbejte však na to, aby skleněné konvice TEO TONE měly pokojovou teplotu a nebyly chladné.
 
Český design, česká výroba
Konvice TEO TONE vznikaly od prvních návrhů, skic, technologického výzkumu i samotné výroby výhradně v České republice.