info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyKonstantní teplota nápojů? Celonerezová termoska CONSTANT to dokáže

Konstantní teplota nápojů? Celonerezová termoska CONSTANT to dokáže

Kdo by neznal termosku! Ať už vám vyhovuje velká rodinná nebo ta malá do kapsy, stále vyžadujete po termosce ty samé výhody – udržení stálé teploty, snadné plnění, pohodlné nalévání nápojů a pokud možno i praktický doplněk v podobě hrníčku – ouško není nutné, ale kdyby bylo, zlobit se jistě nebudete.
 
Termosky s hrníčkem CONSTANT - obrázek

Zdaleka ne všechny konkurenční termosky splňují ty nejnáročnější požadavky zákazníků, proto jsme se inspirovali precizní skandinávskou designovou školou a výsledkem jsou hned čtyři velikosti nerezových a prakticky nerozbitných termosek s elegantním názvem CONSTANT.

Ať už jste rodina nebo jednotlivec, termoska s hrníčkem CONSTANT se stane vaším oblíbeným spojencem v chladných i horkých dnech!
Ucelená linie termosek
Termosky s hrníčkem CONSTANT jsou designově sjednoceny s již prodávanou nerezovou termoskou s dávkovacím uzávěrem CONSTANT o objemu 1,2 litru a tím tato linie tvoří nejucelenější řadu nerezových termosek na českém trhu. Kromě toho vyniká i svým nadčasovým minimalistickým designem.

Jednodotykový uzávěr
Termoska s hrníčkem CONSTANT je opatřena jednodotykovým uzávěrem a kvalitním silikonovým těsněním - termoska uchová nápoje horké nebo studené po dostatečně dlouhou dobu i při častém používání.
Splňují všechny požadavky, které po termosce vyžadujete vy, nebo vy, a stejně tak i vy!
Na vnější straně je opatřena dnem z odolného plastu a díky tomu je stabilnější a nepoškodí hladké povrchy v domácnosti. Termoska s hrníčkem CONSTANT je dodávána ve 4 velikostech: