info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsJarní prostřeno od TESCOMY

Jarní prostřeno od TESCOMY

TESCOMA news
5. 3. 2019
Crema
K výbornému jídlu patří i hezky prostřený stůl. Aby vám více chutnalo, připravili jsme pro vás trojici jarních inspirací, jak si užít příjemnou snídani, rodinný oběd nebo luxusní romantickou večeři. Jste zvědaví na naše tipy? Tady jsou… A kdo ví, třeba při jejich prohlížení objevíte „něco“, co vám k dokonalému stolování doma doposud chybělo.
Snídaně s úsměvem GUSTITO

Snídaně s úsměvem

Není nad ranní vstávání, když venku svítí sluníčko. Paprsky tancují po stole, na kterém voní čerstvý croissant, právě uvařený čaj či oblíbená káva… Že to zní krásně? Tak proč si tento rituál nedopřát každé ráno. I když venku prší, jaro ve vzduchu a skvělá snídaně nastartuje báječný den!
 

Pět hrníčků, jeden podšálek

Znáte také tu situaci, kdy ke svému oblíbenému hrníčku ne a ne najít ten správný podšálek? S linií ALL FIT ONE už se vám to nestane. Ať už sáhnete po šálku na espresso nebo po hrnku na latte, ke každému padne jako ulitý jeden univerzální podšálek. Koupit si jich můžete přesně tolik, kolik opravdu potřebujete. Ušetříte tak zároveň spoustu místa při skladování.
 
All fit one

Nedělní oběd

Když se sejde celá rodina, je hned důvod ke svátečně prostřenému stolu. Vyzkoušejte jej sladit třeba do jemných odstínů béžové a růžové. Pastelový tón talířů CREMA přidá na eleganci, růžové květy vnesou nádech rozkvetlého jara. Místo vázy doprostřed naaranžujte porcelánovou etažérku a rázem proměníte nedělní oběd ve slavnostní chvíli.
Nedělní oběd - etažérka gustito

Romantická večeře

Představte si potemnělou atmosféru, hořící svíčky, stůl prostřený pro dva...cítíte to kouzlo okamžiku? Proč si takovou chvíli jen představovat? Proměňte sen ve skutečnost a překvapte svou partnerku či partnera výjimečným večerem jen pro vás dva. Výběr podávané delikatesy necháme na vás, s ostatními přípravami vám ovšem rádi pomůžeme.
Romantická večeře