info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyJaký mlýnek na maso je nejlepší?

Jaký mlýnek na maso je nejlepší?

Mlýnek na maso vyberete podle několika kritérií, jako je materiál, snadné rozložení, nebo způsob uchycení.  Například náš mlýnek HANDY je z plastu, skládá se jen z několika komponentů a uchycuje se přísavkou. Navíc je však dokonalou esencí elegance, nadčasového designu, skvělých nápadů a použitých materiálů. Mlýnek na maso HANDY se stal vychytávkou, která nesmí v žádné české kuchyni chybět. Jak také jinak připravit třeba pravou domácí sekanou?
Mlýnek na maso HANDY, univerzální - obrázek

Kuchyňský univerzál

Mlýnek na maso HANDY je určen nejen k mletí masa, ale i dalších surovin, které potřebujeme zpracovat mletím najemno či nahrubo. Díky tomu, že si dokáže poradit kromě masa i s tvrdým pečivem, vnitřnostmi, tvrdými sýry typu parmezán, vlašskými ořechy, rajčaty či cibulí, byl právem pasován na extra výkonného kuchyňského univerzála. Pokud v domácnosti chybí pasírovač či výkonný drtič, stejnou službu zvládne nový mlýnek (nejen) na maso HANDY!
Mlýnek na maso HANDY, univerzální, suroviny - obrázek

Tělo z plastu, nůž a disky z oceli

Dali jsme šanci plastu! Tělo mlýnku, pěchovadlo, plnicí komora i šnek jsou vyrobeny ze speciálně tvrzených vysoce odolných plastů. Naopak krájecí nůž a vyměnitelné disky s malými i velkými otvory pro jemné a hrubé mletí jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli. Použití netradiční kombinace materiálů činí z mlýnku na maso HANDY masivní, odolný, výkonný a velmi spolehlivý top produkt každé kuchyně.

Šance pro křehké kuchařky

Mlýnek na maso HANDY má hned několik plus, nad kterými zaplesají i subtilní ženy. Pevné uchycení mlýnku k hladké a rovné pracovní ploše zvládne účinná vakuová přísavka, která nahradila zastaralou šroubovací svěrku. Extra dlouhá a ergonomická rukojeť usnadní práci křehkým kuchařkám, které velmi dobře znají „houpání“ na rukojeti a otlaky na dlaních, aneb co by pro domácí sekanou neudělaly…

Jestliže si vzpomínáte na úporné čištění litinových či kovových mlýnků, při kterém jste zapojili celou rodinu, s multifunkčním mlýnkem HANDY je opět všechno jinak – mezi jeho další přednost totiž patří snadná a rychlá údržba.