info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Jak vybrat tyčový mixér

Poradíme vám, jak vybrat nejlepší tyčový mixér do vaší kuchyně

Tyčový označovaný také jako ponorný mixér je všestranným pomocníkem v kuchyni pro přípravu spousty lahodných pokrmů. Pomocí ručního tyčového mixéru snadno přichystáte krémové polévky, omáčky, dětské přesnídávky i skvělou zmrzlinovou směs do zmrzlinovače.
Tyčový mixér PRESIDENT, s příslušenstvím - obrázek

Šlehat, mixovat nebo sekat? Mixéry s příslušenstvím zvládnou vše

Ponorný tyčový mixér s příslušenstvím zvládne všechny funkce s lehkostí. Tyčový mixér lze koupit samostatně, ale pořízení mixéru včetně příslušenství rozhodně přinese spoustu výhod. Nástavec na mixování nejčastěji využijete pro přípravu krémových polévek, omáček, kaší či pyré. Při pečení vám poslouží šlehací nástavec, který je ideální ke šlehání bílkového sněhu, dortových krémů i řídkých těst. Po sekáčku pak sáhnete nejčastěji například při zpracování čerstvých bylinek či oříšků.
Tyčový mixér PRESIDENT, s příslušenstvím - obrázek

Efektivnost, funkčnost a výkon na prvním místě

Tyčové mixéry nabízí snadnou manipulaci, údržbu a skladování. Pracovní nástavec lze od části s hnacím motorem jednoduše oddělit, umýt pod tekoucí vodou a následně uložit.
Velkou výhodou tyčových mixérů jsou nastavitelné otáčky, které lze upravovat podle aktuálních potřeb i během práce s mixérem.

Bezdrátové mixování? Možné to je

Napájení většiny tyčových mixérů je ze sítě, avšak akumulátorový tyčový mixér přináší naprostou inovaci do vaší kuchyně. Tyčový mixér GrandCHEF je navržen pro trvalé umístění na pracovní ploše v nabíjecím stojanu, takže ho budete mít vždy okamžitě po ruce. Jeho výhodou je možnost nabíjet mixér přímo ze sítě pomocí kabelu bez nutnosti použití stojánku.
Akumulátorový tyčový mixér GrandCHEF, s příslušenstvím - obrázek

Inovativní rukojeť se 3 nastavitelnými polohami

Akumulátorový tyčový mixér GrandCHEF nabízí další přelomové řešení. Umožňuje nastavit rukojeť do tří poloh, které nabízí pohodlné a efektivní mixování, šlehání či sekání. Klasická rovná poloha s úhlem 180° je ideální pro pohodlné a bezpečné použití s mixovací tyčí, se sklonem 135° pro šlehání a sklonem 90° je optimalizována pro použití se sekací nádobou.
Akumulátorový tyčový mixér GrandCHEF, s příslušenstvím - obrázek

Nabízíme řešení pro všechny potřeby: od nenáročných po náročné

V našem sortimentu domácích spotřebičů najdete několik typů tyčových mixérů, od základních modelů až po inovativní bezdrátovou variantu s bohatým příslušenstvím. Kromě tyčových mixérů nabízíme také kvalitní celokovový kuchyňský robot, který díky své bohaté výbavě snadno zastane funkci několika kuchyňských spotřebičů a pomůcek. Součástí je nerezová šlehací metla, kovová mísicí metla a hnětací hák s antiadhezním povrchem, kovový mlýnek na maso, nástavec na výrobu klobás a masových rolek, nástavec na výrobu cukroví, struhadlo se 4 nerezovými čepelemi pro hrubé i jemné strouhání a výkonný mixér o objemu 1,5 l ze silnostěnného skla.