info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Jak vybrat termosku?

Datum publikování 15.12.2021
Vybrat termosku není jen tak. Na trhu totiž najdete spoustu různých druhů. Sázkou na jistotu jsou dvouplášťové termosky, ve kterých zůstanou nápoje zaručeně dlouho horké, i když mrzne až praští.  Na dotek přitom zůstanou příjemně chladné.  Budou se vám hodit i v létě, kdy je využijete na uchování teploty ledových čajů a  jiných chlazených nápojů. Kvalitní termoska by vám zkrátka doma neměla chybět. Jaký typ ale vybrat? Pokud si ji kupujete hlavně pro zahřátí, vybírejte podle toho, při jaké aktivitě si horké nápoje chcete vychutnat.
 

Prostě na ven :-)


Začněme naší nejuniverzálnější nerezovou termoskou na cesty a pro sportování CONSTANT 0,5 l. Je dvouplášťová a vakuová, nápoje v ní bezpečně uchováte horké nebo studené po dobu několika hodin.
Elegantní a dobře těsnicí nerezový uzávěr je k nádobě termosky přichycen pevným, ale pružným poutkem. Nerezový uzávěr tak zůstává při nalévání nápoje spojen s termoskou a neztratí se.
 
Cestovní termoska CONSTANT 0,5 l, nerez

Na běžky nebo výšlap do hor

Naše celonerezová sportovní termoska s jednodotykovým otevíráním ve velikostech 0,3 a 0,5 l je zase vybavená zámkem proti nechtěnému otevření při sportování či cestování. Je vhodná pro turisty, při cestování, zkrátka pro váš aktivní způsob života, ať už je zima nebo léto.
 
Variantou této termosky je rozkládací termoláhev CONSTANT PASTEL 0,5 l. Její výhodou je, že ji snadno rozložíte rozšroubováním a rozloženou ji pohodlně naplníte ledem, bylinkami, ovocem apod. Mnohem snáze ji také vyčistíte.
Termoláhev rozkládací CONSTANT PASTEL 0,5 l, nerez, modrá

Na výlet či hokej 

Termosky s hrníčkem s optimálně tvarovaným ouškem oceníte při těch venkovních aktivitách, kdy občas stojíte nebo máte k dispozici stůl, abyste si popíjení z hrnku mohli jaksepatří vychutnat. Tyto termosky jsou opatřeny jednodotykovým otevíráním a nabízíme je ve čtyřech velikostech od 0,3 do 1 litru.

Dětské termosky

Výborně se drží, přenáší se bez vylévání a  jsou také mimořádně hygienické. Ano, řeč je o termoskách určených pro děti. Dětská termoska je - podobně jako ta dospělácká - dvouplášťová vakuová nádoba z prvotřídní nerezavějící oceli, která uchovává teplotu dětských nápojů dlouho stejnou. Antikoliková savička a silikonové těsnění garantují komfortní pití i přenášení.
Dětské termosky

Na cestu do práce a do auta

Termohrnek s otočnou rukojetí pro praváky i leváky a dokonale těsnicím uzávěrem je ideálním společníkem při cestování v autě či veřejnou dopravou. Objem 0,4 litru je přesně tak akorát pro stále více oblíbené „coffee to go!
Termohrnek CONSTANT 0,4 l, nerez
Dvouplášťové termosky CONSTANT jsou vyrobeny z prvotřídní nerez oceli 18/10, víčka a rukojeti z odolného plastu, všechna těsnění jsou ze silikonu. Při běžném používání jsou všechny termosky nerozbitné, vložené nápoje nebo pokrmy zůstávají horké nebo studené po dobu několika hodin.