info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Jak vybrat kávovar

Kávovar vybírejte podle druhu sporáku, materiálu nebo velikosti. O tom, že moka kávovary - pokud jde o výslednou kávu - jsou srovnatelné s pákovými espresovači svědčí fakt, že ikonické mocca konvičky najdete v každé italské domácnosti. 
 

Jak funguje moka konvička?

Konvičky na moka kávu pracují na principu vztlaku, kdy fontánovým efektem proniká káva přes zásobník do sběrné nádoby. Díky tomu je výsledná chuť velmi podobná espresu. Oproti elektrickému espresovači je však moka konvička malá, skladná, nenáročná na údržbu a velmi levná.

Tradiční i novodobé moka konvičky na indukci

Vzhled našich kávovarů PALOMA vychází z původního, ikonického designu kávovaru Moka Express z roku 1933. 
Že byste to vyzkoušeli, ale přijde vám, že hliník do moderní kuchyně nepatří? Nejste sami, a proto máme v nabídce moka kávovar v nerezu – elegantní MONTE CARLO vhodný i na indukci.
Hliník má nicméně důležitou vlastnost – skvěle přejímá překrásnou vůni kávy a na povrchu vytváří žádoucí patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná.
Nerezová moka konvička MONTE CARLO na rozdíl od „hliníkové“ PALOMY zase díky vnější povrchové úpravě ve vysokém lesku dodá akcent každé moderní kuchyni. Naopak uvnitř je použita matná povrchová úprava, která zajistí snadnou údržbu a stále dokonalý vzhled kávovaru beze změn.

Tak si vyberte tu svou a dopřávejte si famózní kávu kdykoli dostanete chuť.