info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyJak uchovat česnek? Zkuste dózy PURITY - skutečně ZDRAVÉ DÓZY do mrazničky!

Jak uchovat česnek? Zkuste dózy PURITY - skutečně ZDRAVÉ DÓZY do mrazničky!

Vyrobeno pro zdraví

Mikrotenové sáčky nebo všelijaké krabičky, zkrátka co dům dal. I tak nějak může vypadat zmrazování ovoce, zeleniny nebo třeba masa, tedy kvalitních potravin, které bychom rádi konzumovali se stejnou chutí a vůní i po vytažení z mrazničky. Ale protože i skladování v mrazu má svá pravidla, vyvinuli jsme skutečně zdravé dózy do mrazničky PURITY.
 
Zdravé dózy do mrazničky PURITY - obrázek

Trio krabiček s víčkem ve třech různých objemech umožní hygienické uložení pokrmů nejen v mrazničce, ale i v ledničce. Pro výrobu těchto mimořádných dóz byl použit špičkový plastový materiál určený pro zdravotnictví a farmacii. Čím se vyznačuje? Za prvé je zcela neutrální, nijak neovlivňuje kvalitu pokrmů ani při dlouhodobém skladování a je certifikovaný pro použití ve zdravotnictví a farmacii. Navíc je permanentně pružný, nekřehne a netvrdne ani při trvale nízkých teplotách - dózy PURITY jsou proto ideální pro dlouhodobé skladování pokrmů v mrazničce.
 

Pružné, stohovatelné, zkrátka dokonalé

Součástí každé dózy je pružné víčko, které dokonale těsní a jeho snímání i nasazování je snadné i bezprostředně po vytažení z mrazničky. Víčka jsou barevně rozlišena pro možnost odděleného skladování pokrmů – zelená pro ovoce, zeleninu nebo bylinky, červená pro maso a bílá podle potřeby.
 

Dózy i víčka jsou v otevřeném stavu stohovatelné do sebe pro úsporu místa při skladování, v uzavřeném stavu jsou dózy stohovatelné na sebe pro úsporu místa v mrazničce i lednici.

Zdravé dózy do mrazničky PURITY jsou vhodné do mrazničky, ledničky, mikrovlnné trouby a lze je mýt v myčce.