info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Jak se poprat s úrodou?

Srpen. To máte cukety od tety, meruňky od dědy, hromadu vlastních bylinek a kořenové zeleniny. Dále spoustu okurek, květáku, rybízu a dalších čerstvých, čerstvě sklizených dobrot. Jak se s tím vším poprat a beze zbytku zpracovat? Mrkněte na naše tipy, které si rovnou můžete objednat nebo koupit v našich prodejnách.
Pánev SteelCRAFT - obrázek


Cukety, maso i vejce si zaslouží luxusní povrch

Třeba takový, kterým disponují pánve SteelCRAFT. Slučují v sobě výhody klasických ocelových pánví bez nepřilnavého povrchu s pozitivy v kuchyni nejčastěji používaných pánví s antiadhezním povlakem. Díky sendvičové ocelové konstrukci distribuují teplo ze sporáku rychle a rovnoměrně do všech částí nádoby. Unikátní antiadhezní povrch s vyvýšeným nerezovým rastrem přitom umožňuje intenzivní a rovnoměrné opékání bez připalování.
 


Možná se vám budou hodit také:

Odšťavňovač HANDY - obrázek
 Dáváte přednost zpracování plodin do tekuté podoby? Pak pro vás máme prvotřídní, vysoce účinný ruční odšťavňovač pro šetrné odšťavňování ovoce a zeleniny za studena. Jestli váháte mezi elektrickým a manuálně poháněným odšťavňovačem, pak vězte, že při nízkých otáčkách ručně poháněného šneku se ovocná ani zeleninová šťáva nezahřívá, a proto v ní zůstává zachováno maximum minerálů, vitamínů i nutričních látek. Její chuť je přirozenější, než je tomu u šťáv z elektrických odšťavňovačů s vysokými otáčkami. Zkuste to! ;-)
Polévkovar s mixérem PRESIDENT 1,75 l - obrázek
Pokud jste "polévkoví", skvělým řešením jak zpracovat úrodu je polévkovar. Tento moderní mixér s integrovaným varným dnem za vás uvaří vydatné krémové polévky, poctivé vývary a omáčky jako od babičky. Zvládne však také ovocná smoothie, mléčné koktejly nebo pyré pro vaše nejmenší či jako přílohu k masu. Náš extra výkonný polévkovar PRESIDENT je plně automatický - suroviny stačí vložit do skleněné nádoby, zvolit odpovídající program a polévkovar se dál o vše postará sám.
Souprava pro kvašení TESCOMA DELLA CASA 5000 ml - obrázek


Kvašení je radost. DELLA CASA je kvašení;-)

Méně tradičním, ale o to zdravějším způsobem, jak zpracovat úrodu, je blahodárné kvašení. Myslíte, že je příliš složité? Omyl! Naše unikátní souprava pro výrobu trvanlivých pokrmů revolučním způsobem usnadňuje kvašení v domácích podmínkách. Je skvělá pro přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny, kimchi apod.
 
Krájecí deska BAMBOO - obrázek
Dřevěná prkénka BAMBOO při zpracování zeleniny nesmí chybět. Jsou vynikající nejen ke krájení ale i k servírování pokrmů. Především jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, tvrdého a odolného dřeva bambusovníku. Díky použití nejkvalitnějšího materiálu poskytujeme na tyto krájecí desky 5letou záruku.
Strunový sekáček HANDY, s příslušenstvím - obrázek
Pro superrychlé sekání na požadovanou hrubost možná oceníte strunový sekáček HANDY. Díky vychytanému příslušenství také odstředí umyté bylinky i salát a vyšlehá dresinky nebo tekutá těsta.
Struhadla HANDY X-sharp - obrázek


Struhadla s krytem, který je současně zásobníkem

Struhadla HANDY X-sharp představují zcela jinou dimenzi strouhání, než na jakou jste zvyklí u běžných struhadel. Krom toho, že mají mimořádně ostré a odolné čepele z prvotřídní nerezavějící oceli, jsou jejich čepele pro pohodlné a bezpečné strouhání propnuté dovnitř do tvaru „U“. Tento profil „vede ruku“ během strouhání správným směrem, není třeba se „trefovat“ na čepele struhadla. Ochranný kryt čepelí slouží po nasazení na zadní stranu struhadla jako zásobník, který řeší přemisťování nastrouhaných potravin na potřebné místo. 
 
Talíře SIENA - obrázek
Ať už zeleninu a ostatní plodiny zpracujete do podoby jakéhokoli jídla, zaslouží si jedinečně odprezentovat. A právě proto jsme do nabídky našeho nádobí zařadili talíře SIENA vhodné pro každodenní i sváteční stolování. Čím jsou jedinečné? Ruční výroba keramického nádobí dává každému talíři této linie punc originality. Společně s unikátní povahou glazurovaného povrchu se barevné odstíny jednotlivých talířů od sebe vzájemně mírně liší. Každý talíř linie SIENA je tedy originál.
Mlýnky z linie GrandCHEF - obrázek
Ke stolování patří také kořenění. Pokud vám chybí moderní mlýnky pro dochucování během vaření a stolování, neměly by vaší pozornosti uniknout ty z linie GrandCHEF. Lze je totiž odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření. Mají kvalitní mlecí mechanismus ze speciálně tvrzené keramiky s nastavitelnou hrubostí mletí. Navíc jsou opatřeny víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.