Hrnec na brambory a chipsy PURITY MicroWave

Kód : 705022.00
Produktová linie: PURITY MicroWave
Všechny výrobky PURITY MicroWave
Doporučená MOC (vč. DPH): 329 Kč 199 Kč ?

Záruka tři roky
Mytí v myčce

Hrnec na brambory a chipsy PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadné a rychlé vaření brambor v mikrovlnné troubě bez rizika rozvaření či překypění a pro přípravu bramborových nebo zeleninových chipsů. Syrové brambory lze v hrnci uzavřeném poklopem s otvory důkladně propláchnout a scedit. Poklop má vysoký okraj, brambory během vaření nepřekypí, není potřeba je hlídat.

 

V čem hrnec na brambory a chipsy  PURITY MicroWave vyniká?

 

NEVSTŘEBÁVÁ PACHY POKRMŮ

Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit.

 

NEZABARVUJE SE

Intenzivní barviva přirozeně obsažené v mrkvi, paprikách, rajčatech, kari koření apod. lze snadno opláchnout, nádobí PURITY MicroWAVE barvy z pokrmů neabsorbuje.

 

JE ANTIBAKTERIÁLNÍ

Nádobí PURITY MicroWAVE zabraňuje tvorbě bakterií při přípravě i skladování pokrmů, např. mléčných pokrmů, vaječných pokrmů atd.

 

PO POUŽITÍ STAČÍ BEZ SAPONÁTU OPLÁCHNOUT

Nádobí PURITY MicroWAVE stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce. 

Nádobí PURITY MicroWAVE je EKOLOGICKÉ, šetří čas, energii, peníze i přírodu.

 

Jaké má hrnec na brambory a chipsy PURITY MicroWave další výhody?

 

  • speciální poklop má pro bezpečné použití v mikrovlnné troubě a pro snadné cezení propláchnutých brambor otvory pro páru
  • je opatřený stojánkem s úzkými štěrbinami pro přípravu křupavých bramborových nebo zeleninových chipsů v mikrovlnné troubě.
  • s původními recepty na vařené brambory, bramborovou kaši, šťouchané brambory s bylinkami, bramborové a zeleninové chipsy.

 

Materiál: špičkový plastový materiál s revoluční povrchovou úpravou nanoCARE.

Údržba: po použití stačí bez saponátu opláchnout, není potřeba mýt v myčce.

Záruka: 3 roky.