info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyFormičky zajíček, kuřátko a vajíčko DELÍCIA: Tradiční cukroví netradičně!

Formičky zajíček, kuřátko a vajíčko DELÍCIA: Tradiční cukroví netradičně!

Stejný princip, nové tvary

Plastové otevírací formičky a unikátní tvořítka dutinek s integrovaným vykrajovátkem lineckých koleček zůstaly, jen jsme formičkám daly nové, roztomilé tvary. Místo klasických včelích úlků můžete hostům nabídnout velmi originální cukroví ve tvaru zajíčka, kuřátka a vajíčka.
 
Formičky na plněné cukroví DELÍCIA, 3 velikonoční tvary - obrázek

Baculatí poslové jara se mohou, stejně jako včelí úlky, plnit krémovou náplní s vanilkovou nebo čokoládovou příchutí a uzavřít lineckým kolečkem nebo piškotem. Nepečené symboly Velikonoc lze dále zdobit rozpuštěnou čokoládou, cukrovou polevou či cukrářským posypem.
 
Postup výroby velikonočního plněného cukroví za pomocí formiček DELÍCIA - obrázek

Těsto se nelepí, snadno se vyklopí
Otevíratelné velikonoční formičky DELÍCIA včetně tvořítka dutinek jsou vyrobeny z velmi odolného plastu, těsto se k formičkám nelepí a připravené cukroví lze z formičky snadno vyklopit.
 
Formičky na plněné cukroví DELÍCIA, 3 velikonoční tvary - obrázek

Souprava tří originálních pestrobarevných formiček je další novinkou pro letošní velikonoční trh. Recepty jsou součástí balení!
 

Vykrajovátka velikonoční DELÍCIA, 8 ks: Vykrajované Velikonoce


Vánoce skončily, ať žijí Velikonoce! Oslavte příchod jara velikonočním cukrovím, které vám bude závidět celý svět – souprava osmi plastových vykrajovátek s jarními motivy je první novinkou pro letošní velikonoční trh.

Plastová vykrajovátka? Ano, ano, ano! Poprvé jsme soupravy plastových vykrajovátek uvedli na trh zhruba před rokem. Zejména u dětí slavila vysoká barevná vykrajovátka se zesíleným okrajem obrovský úspěch, maminky zase ocenily jejich snadnou údržbu a bezproblémové používání. A další výhody plastových vykrajovátek? Nedeformují se, nerezaví, nezachází, jsou dostatečně ostrá pro hladké vykrojení, a přesto jsou zcela bezpečná i pro malé dětské ruce.
 
Vykrajovátka velikonoční DELÍCIA, 8 ks - obrázek

Velikonoční výzva
Hledat další „vykrajovátkovou“ výzvu nebylo vůbec těžké – zhruba čtvrt roku po Vánocích se mohou hospodyňky znovu pustit do velkolepého pečení. Osvědčené recepty zůstávají, co se však mění, jsou tvary a motivy velikonočního cukroví. V linii DELÍCIA nyní nově uvádíme soupravu osmi plastových vykrajovátek, která nesou tvary tradičních velikonočních symbolů a roztomilých mláďátek – zajíčka, motýlka, jehněte, kočičky, slepičky, kuřátka, vajíčka a kvítku. Součástí soupravy je také plastový kroužek, na který se vykrajovátka po použití navléknou a až do dalšího pečení tak zůstanou všechna pohromadě.