info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyElektrický mlýnek 2v1? Ano!

Elektrický mlýnek 2v1? Ano!

Pepř i sůl v jediném okamžiku!

Elektrický mlýnek na pepř a sůl PRESIDENT zahrnuje 2 obvykle samostatně dodávané elektrické mlýnky, jeden na pepř a druhý na sůl, v jediném výrobku. Mlýnek je opatřen dvěma keramickými mlecími mechanismy, dvěma oddělenými zásobníky na koření a dvěma tlačítky spouštění mletí pro pepř a pro sůl. Oba mlecí mechanismy mají nastavitelnou hrubost mletí. Mlýnek je dodáván se speciálním víčkem pro zachytávání zbytků koření, které slouží také jako násypka pro snadné plnění zásobníků celým pepřem a hrubozrnnou solí. Mlýnek na pepř a sůl PRESIDENT 2v1 je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, je opatřen výkonným motorem poháněným 6 mikrotužkovými bateriemi AAA, které nejsou součástí výrobku.
Elektrický mlýnek na pepř a sůl PRESIDENT, 2 v 1 - obrázek

Plnění mlýnku kořením

Ze dna mlýnku sejměte víčko a otočte jeho středovou přepážku tak, aby byla polovina víčka otevřená. Násypku položte na zásobník koření logem TESCOMA dolů tak, aby se otvory pro pepř nebo sůl překrývaly. Do komory s označením „P“ nasypte celý pepř, násypku otočte a do komory s označením „S“ nasypte hrubozrnnou sůl max. 0,5 cm pod horní okraj - cca 20 g.
Elektrický mlýnek na pepř a sůl PRESIDENT, 2 v 1 - obrázek

Nastavení hrubosti mletí

Mlýnek otočte dnem vzhůru a nastavte požadovanou hrubost mletí pro pepř a sůl, pro hrubě mleté koření otáčejte ovladačem proti směru hodinových ručiček - uvolňujte, pro jemné mletí po směru hodinových ručiček – utahujte. Ovladače při nastavování hrubosti mletí nikdy neutahujte zcela, mlýnek nebude mlít a mlecí mechanismus se může poškodit. Ovladač při nastavování hrubosti mletí nikdy zcela neuvolňujte - nevyšroubujte. V případě, že mlecí mechanismus nereaguje na povolování či utahování ovladače, velmi krátce stiskněte odpovídající tlačítko mletí.