info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyElektrické mlýnky na pepř a sůl VITAMINO: Mlýnek stačí otočit, mele opravdu sám!

Elektrické mlýnky na pepř a sůl VITAMINO: Mlýnek stačí otočit, mele opravdu sám!

Otočte dnem vzhůru a melte! Už žádné zapínání nebo vypínání, elektrické mlýnky z řady VITAMINO prostě melou samy. Překvapte hosty a ukažte jim, že skvělý design je i dokonale funkční a nabízí neustále nové možnosti!

Nová generace mlýnků

Mlýnky z řady VITAMINO představují zcela novou generaci kuchyňských mlýnků, které stačí jednoduše otočit dnem vzhůru a pepř, sůl či jiné dochucovadla se z mlecí komory snášejí na pokrm doslova jako z nebe… Ale pozor, nehledejte za tím žádné kouzlo, perpetum mobile jsme nevynalezli... Elektrické mlýnky jsou poháněny 6 mikrotužkovými bateriemi a jsou k dispozici v barvě antracitové (ideální pro pepř) a barvě bílé (ideální pro sůl) . Barva však není dogma, obě varianty jsou opatřeny prvotřídním keramickým mlecím mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí – kromě pepře a soli pomelou na zvolenou hrubost i drcené chilli papričky, sušený tymián nebo rozmarýn . Pozor však na olejnatá koření jako kmín nebo lněná semínka či vlhké bylinky, na tento typ koření není mlýnek určen. 

Vzhůru „nohama“

Mlýnky nepotřebují zapínat ani vypínat začnou mlít automaticky při otočení dnem vzhůru, po otočení zpět se mletí samo zastaví . Keramický mlecí mechanismus je umístěn v horní části mlýnku, díky tomu nepotřebují mlýnky VITAMINO víčko pro zachytávání zbytků koření. Mlýnek na sůl v barvě bílé a na pepř v barvě antracitové se díky vytříbenému designu stane ozdobou každého jídelního stolu!