info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyDžbán TEO: Horké i studené nápoje připravíte v jediné nádobě!

Džbán TEO: Horké i studené nápoje připravíte v jediné nádobě!

K létu patří ledové nápoje!

Venkovní stolování, které je tak typické pro letní období, je skvělou příležitostí, jak si vychutnat krásu jednoho z nejoblíbenějších ročních období. Lehounké pokrmy střídá ovoce a zelenina a samozřejmě, nechybí dostatek tekutin. Pramenitá voda a chlazené sycené nápoje patří mezi ty nejoblíbenější, do TOP TEN osvěžujících nápojů můžeme zařadit kromě jiných i ledový čaj, jenž má jedinečný talent osvěžit vyprahlý organismus.
 
Džbán TEO 2,5 l, zelená - obrázek


Džbánek ledového čaje

Nabídka ledových čajů „bez konzervantů a barviv“ je nebývale rozsáhlá, ale… Není nad domácí ledový čaj, jehož výroba je snazší, než byste čekali. Jiskrná krása, plovoucí kousky citrusů s kostkami ledu vyniknou v překrásném skleněném džbánu TEO.
 

Horké i ledové v jediné nádobě

Džbán TEO o objemu 2,5 l z borosilikátového skla odolá přímému žáru plotny sporáku i pádu ledových kostek – přípravu horkého i vychlazeného čaje tak zvládnete v jedné jediné nádobě!


Plastové víčko v mnoha barvách

Džbán s komfortní rukojetí korunuje vyjímatelné plastové víko s praktickým sítkem, které nedá limetkám, lístkům máty či ledovým kostkám sebemenší šanci k úniku. Nádoba je vynikající pro zahradní i domácí stolování, perfektně poslouží i jako velká karafa na vodu.
 
Džbán TEO 2,5 l - obrázek


Jak na ledový čaj?

Naplňte džbán TEO vodou a přiveďte ji k varu. Vyluhujte sáčkový zelený, ovocný nebo černý čaj (počet sáčků zvolte dle množství vody a chuti). Po vyluhování sáčky vyjměte, čaj ochuťte dle vlastního uvážení, přidejte plátky citronu, limetky či pomeranče a do džbánu nasypte dostatečné množství ledových kostek. Horký čaj se ve chvíli zchladí a popíjení osvěžujícího nápoje z domácí kuchyně již nic nebrání!
 
Džbán TEO 2,5 l, oranžová