info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyDžbán myDRINK: Na svěží domácí limonádu z ovoce, zeleniny i bylinek!

Džbán myDRINK: Na svěží domácí limonádu z ovoce, zeleniny i bylinek!

Příjemné počasí, pohoda u vody, grilovačka, zkrátka léto, jak má být. K teplým měsícům patří neodmyslitelně ještě jedno – svěží limonáda! Se džbánem myDRINK s kvartetem vychytaných pohárů připravíte hezky poctivou a domácí. Užijte si léto s TESCOMOU!
 

Dokonalé osvěžení!

Bazén, stín, točená zmrzlina, každý bojuje proti vysokým teplotám jinak. Není ale snad nic příjemnějšího, než se osvěžit ledově vychlazenou limonádou, která dokonale povzbudí vyprahlé tělo. V TESCOMĚ jsme proto vymysleli džbán myDRINK o objemu 2,5 litru. V čem je výjimečný? Vyrobíte jakoukoliv limonádu, kterou máte rádi, a vůbec se u toho nezapotíte…
 
Džbán myDRINK 2,5 l, 4 poháry s víčkem, růžová - obrázek
 

Meloun, pomeranč, nebo okurku?

Džbán jsme vybavili vyluhovací přepážkou, do níž jednoduše vložíte ovoce, bylinky nebo zeleninu - jahody, mátu, citrusy, meloun, hrušku, zázvor, okurku - prostě, co vám chutná. Použít můžete perlivou i neperlivou vodu a případně ji dosladit třtinovým cukrem. „Připravíte si tak snadno poctivou domácí limonádu bez éček, barviv a konzervantů,“ říká Martin Koval, designér TESCOMY a autor džbánu. „K výrobě džbánu jsme použili prvotřídní zdravotně nezávadný plast, který je vhodný pro dlouhodobý styk s tekutinami a potravinami. Takže pokud má někdo z materiálu obavy, jsou zbytečné,“ dodává Koval.
 

Dotěrný hmyz nemá šanci!

Džbán se chlubí perfektně padnoucím víkem, které ochrání nápoj jak před nečistotami, tak i dotěrným hmyzem. Nabízíme ho ve čtyřech svěžích barvách - oranžové, růžové, modré a zelené.  A ještě jedna skvělá zpráva: vyluhovací přepážka je odnímatelná, džbán tak hravě vyčistíte nebo umyjete v myčce.
 


Na slámky všech velikostí!

Novinku z linie myDRINK dodáváme se čtyřmi vychytanými poháry o objemu 400 ml pro stylové servírování. Kelímky jsme doplnili o praktická víčka s pružným otvorem ve středu. Díky tomu lze použít slámky libovolné velikosti. Poháry s víčky jsou navíc stohovatelné, takže je můžete úsporně skladovat vložené ve džbánu! Že vám čtyři poháry nestačí? I na to jsme mysleli, proto je pořídíte i samostatně (o objemu 400 a 600 ml).