info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsDvě nová prestižní ocenění kvality pro značku TESCOMA

Dvě nová prestižní ocenění kvality pro značku TESCOMA

TESCOMA news
2. 12. 2018
Máme radost! V úterý 27. listopadu 2018 jsme na poli kvality získali nejprestižnější ocenění, jaké může firma získat - Národní cenu kvality. Na slavnostním galavečeru navíc obdržela naše Konvice MONTE CARLO 1.5 l, s vyluhovacím sítkem cenu Česká kvalita!
Na slavnostním galavečeru ve Španělském sále Pražského hradu ceny převzali jednatel společnosti Petr Chmela a ředitel úseku kvality společnosti Ladislav Vaculík. Záštitu nad akcí převzal prezident Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš.

Pražský hrad
„Vývoji kuchyňských potřeb se věnujeme už více než dvacet let. Uvědomujeme si, že u výrobků, které každý den používají miliony lidí po celém světě, jsou pro dlouhodobý úspěch nejdůležitějšími faktory spolehlivost, dokonalá funkce a tvar,“  řekl Vaculík.

„Ročně uvádíme na trh dvě stě nových výrobků. U každého z nich je pro nás klíčovým kritériem organické propojení designu s kvalitou. A proto jsme také přesvědčení, že naše účast v Národní ceně kvality zvýší povědomí našich zaměstnanců, obchodních partnerů i státních institucí v oblasti systému řízení kvality naší společnosti,“  dodal.
Národní ceny kvality se udělují v 85 zemích světa podle stejných pravidel a platí za nejprestižnější ocenění, jaké může firma získat. Prestiž Národních cen kvality vyplývá z komplexnosti jejich hodnocení. Posuzují firmu jako celek ze všech možných pohledů a umožňují objektivně porovnat společnosti různých oborů i velikostí. Logo Národní cena kvality České republiky je pro spotřebitele orientačním symbolem a potvrzením důvěryhodnosti značky.
 

ČESKÁ KVALITA

Ocenění ČESKÁ KVALITA je vládním programem na podporu prodeje kvalitních výrobků a služeb, které prošly náročným testováním ve zkušebnách a přísným hodnocením odborníků a spotřebitelů. Jeho hlavním cílem je zlepšit informovanost spotřebitelů o nabídce kvalitních výrobku a služeb na tuzemském trhu a umožnit nezávislou orientaci při nákupu. Program vychází z obdobných programů značení výrobků a služeb v Evropě.
TESCOMA certifikát - Ladislav Vaculík
Ředitel úseku Řízení kvality společnosti TESCOMA Dr. Ing. Ladislav Vaculík k zisku ceny uvedl, že ocenění je jedním z nejlepších dokladů skvělé týmové práce a dodal:
„Pro naši značku je kvalita klíčová. Zřízení pracoviště zlínského Institutu pro testování a certifikaci v roce 2005 znamenalo značnou investici do zkušebních laboratoří i do samotného provozu. Rychlost a spolehlivost moderních diagnostických metod však vyváží vynaložené náklady.“

Podívejte se na oceněnou konvici MONTE CARLO s unikátními sítky:
Insert your text here