info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogDávkovací láhve PRESTO: Kečup, prosím!

Dávkovací láhve PRESTO: Kečup, prosím!

2. 2. 2016
Novinka v podobě pružných dávkovacích lahví PRESTO o objemu 250 ml se čtyřmi tryskami a stupnicí potěší všechny milovníky dochucovadel typu dresink, hořčice, marináda nebo kečup. Na své si přijdou i ti, kteří si užívají svůj sladký život – láhve lze naplnit i polotekutými cukrovými polevami mnoha příchutí, tzv. topingy.
 
Barevný typ
Dávkovací láhve jsou univerzální, součástí balení jsou čtyři barevné trysky ze silikonu s různě velkými otvory dle typu dochucovadla.
 

Zelená tryska o průměru 1 mm je vhodná pro olej a ocet, větší červená (průměr 3 mm) pro kečup a hořčici, nejširší žlutá tryska o průměru 5 mm je vhodná pro majonézu a dresinkyOranžová tryska je opatřena praktickým štětečkem pro potírání pokrmů marinádou při pečení nebo letním grilování. Výbornými pomocníky při zdobení sladkých dezertů již zmiňovanými topingy jsou červená a žlutá tryska. Dávkování je velmi snadné – láhev z pružného plastu otočte dnem vzhůru a lehkým mačkáním dávkujte.
 

Chytrá stupnice
Drobný detail, zato velmi chytrý! Přehledná stupnice je čitelná v obou polohách láhve, záleží jen na vás, zda ji postavíte dnem vzhůru či tradičně. V každé poloze se snadno a rychle dozvíte, kolik dochucovadla máte právě k dispozici – už žádné nepřesné odhady nebo kroucení hlavou. 
 
Vždy připravena!
Speciálně vyvinutý a dokonale těsnicí uzávěr umožňuje odkládání láhve dnem vzhůru.
 

Zkuste to, jednoduše skladujte láhve dnem vzhůru - budou vždy připraveny k okamžitému použití! Už žádné setřepávání, už žádné čekání na hustý kečup nebo zbytek dresinku.