info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnyCo si přejete dostat k MDŽ?

Co si přejete dostat k MDŽ?

Ať už jste babička, maminka, dcera, vnučka, tchýně, manželka či partnerka, určitě vám dárek k Mezinárodnímu dni žen udělá radost. Pokud by vám k němu chtěl někdo z vašich blízkých darovat více než jen kytku, může si vybrat z našich tipů.
Doplňky a dekorace do bytu - obrázek
Vázy, aromalampy a dekorace
Tvarově i barevně spřízněná linie výrobků FANCY HOME Stones vám umožní vytvořít v domácnosti stylový set v jednotném designu.
Vonný difuzér FANCY HOME 200 ml, Provence - obrázek
Jemná vůně v atraktivním flakonu 
Milujete vůni slunné Francie? Pak jako dárek oceníte vonný difuzér PROVENCE. Dodáváme ho včetně ratanových tyčinnek, které přírodní vonné esence zvolna uvolňují do okolí.
PROHLÉDNOUT

Co dalšího se může hodit?

Zážitek z dobrého kafe?

Moka konvičky Paloma - obrázek
Moka konvička nahradí i drahý pákový kávovar
Silnou kávu typu espresso si můžete vyrobit v ikonickém kávovaru, který najdete v každé italské domácnosti. Zjistěte i vy, proč je perkolátor ze zdravotně nezávadného hliníku oblíbený nejen po celém středomoří.
VYBRAT
Formy na bábovku - obrázek
K dobrému kafi skvělá bábovka
Samozřejmě můžete mít bábovku jako všichni. Nebo jako nikdo! Stačí mít jednu z našich fenomenálních forem, které dají vláčnému moučníku originální tvar.

VYZKOUŠET

Jste čokoládová? ;-)

Fondue sety - obrázek
Fondue set je ten nejsladší dárek
Ovoce s čokoládou je kombinace, která se nikdy neomrzí. Můžete si rozpustit čokoládu mléčnou, hořkou či bílou a namáčet do ní nejen sladké plody, ale třeba trubičky, oplatky nebo ořechy.

ZJISTIT VÍCE

Dále by vás mohlo zajímat:

Něco pro zdraví...

Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l - obrázek
 
Hodnotný dárek na celý život
Pokud vám někdo z vašich blízkých bude chtít k MDŽ dát víc než jen "něco" pro radost, můžete si přát dárek trvalé hodnoty. Smoothie mixér v retro stylu vám pomůže nejen s přípravou lahodných a zdravých smooothie koktejlů, ale hravě vyrobí i pesto, naseká ořechy a umixuje pyré.

UKÁZAT

Prohlédněte si také: