info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyCestovní termohrnek CONSTANT: Vezměte kávu na cesty!

Cestovní termohrnek CONSTANT: Vezměte kávu na cesty!

Teplé nápoje vždy a všude

Chuť na povzbuzující kávu nebo hřejivý čaj nás může překvapit kdekoliv a kdykoliv. Ne vždy jsou kavárna, automat nebo rychlovarná konvice po ruce, zato stylový termohrnek plný voňavé kávy nebo čaje můžete mít po ruce kdykoliv. Dobře vypadající a dostatečně objemné termohrnky, které lze nosit s sebou prakticky kamkoliv, se staly trendem moderní, avšak velmi uspěchané doby. Povzbuzení v podobě kávy do ruky se prostě nosí! A aby káva vydržela dostatečně horká po dlouhou dobu, jen tak obyčejný hrnek s víčkem rozhodně nestačí – termohrnek je tou pravou volbou!
Termohrnek CONSTANT 0,4 l, nerez - obrázek

Cestujte s kávou

Se stylovým termohrnkem CONSTANT přicházíme na prahu začínající zimy, tedy naprosto vhod. Pojďme si listopadovou novinku představit blíže. Cestovní termohrnek CONSTANT o objemu 0,4 litru je dvouplášťový, to znamená, že je kompletně (vnitřní izolační vložka i vnější plášť) vyroben z prvotřídní nerez oceli a díky zvolenému materiálu je termohrnek při běžném použití nerozbitný. Prostor mezi stěnami termohrnků tvoří vakuum, což přispívá k uchování teploty zvoleného nápoje. Máte-li vůči termohrnkům a jejich umění uchovat nápoje dlouhodobě horké nebo naopak studené stále lehkou nedůvěru, pak doporučujeme zvolit právě CONSTANT a nechat se příjemně překvapit.
Termohrnek CONSTANT 0,4 l, nerez - obrázek

Chytré detaily, moderní design

Chytré detaily hrníčku zaujmou na první pohled. Než se vrhnete do vaření „coffee to go“, je na místě upozornit na ty nejdůležitější – zaprvé, odnímatelná plastová rukojeť je určena pro praváky i leváky. Termohrnek bez „překážející“ rukojeti lze vložit například do kabelky nebo do postranní kapsy batohu… Nedílnou součástí termohrnku je dokonale těsnicí uzávěr se silikonovou vložkou. Kromě prvotřídních použitých materiálů i celkového perfektního zpracování vyniká cestovní termohrnek CONSTANT také moderním designem.