info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyBryndák s kapsou BAMBINI: Bryndáček, který nezklame!

Bryndák s kapsou BAMBINI: Bryndáček, který nezklame!

Jestliže je bavlněný bryndáček určen pro pokročilejší jedlíky, kteří si s jídlem alespoň lehce tykají, bryndák s kapsou BAMBINI si zcela určitě zvolí „majitelé“ menších neposedů, kteří se s mrkvičkou a kašičkami teprve seznamují. První rande nemusí dopadnout vždy podle plánu a tak je dobré mít po ruce, přesněji pod krčkem, odolného pomocníka. Bryndák, který nikdy nezklame!
Bryndák s kapsou BAMBINI, motýlci - obrázek
Stačí opláchnout
Bryndák s kapsou BAMBINI je vyroben z pružného syntetického materiálu, díky kterému neprosakuje, nevlhne a snadno se udržuje v naprosté čistotě. Vzhledem k použitému materiálu jej není třeba prát, stačí jen opláchnout pod tekoucí vodou a ve chvilce je opět jako nový.
 
Kapsa připravena!
Co je však u bryndáčku/slintáčku velkým překvapením, je opravdu velká a prostorná kapsa pro zachycení zbytků jídla – kapsa je připravena spolknout první mrkvičku, polívčičku a stejně tak první kašičky, drobečky, zkrátka cokoliv, co zůstane ochutnáno a dále nesnědeno…
 
Rostoucí bryndáček
S jídlem roste chuť a stejně tak s dítětem roste i bryndáček - velikost otvoru pro krk dítěte je individuálně nastavitelná, což je další velká výhoda. Bryndáček s již tradičním motivem linie BAMBINI, dvěma motýlky, je vyroben z odolného antialergického materiálu, který je zdravotně nezávadný a není se třeba obávat jakékoliv nepříjemné kožní reakce vašeho dítěte.
Bryndák s kapsou BAMBINI, motýlci - obrázek