info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyBlíží se 14. 2. Den pro vaši lásku, svátek svatého Valentýna. Lze ho slavit s chutí?;-)

Blíží se 14. 2. Den pro vaši lásku, svátek svatého Valentýna. Lze ho slavit s chutí?;-)

Jsme přesvědčeni, že ano;-). Že láska za oslavu stojí. Můžete to být oslava opulentní, se spoustou květin, svíček a dárečků, nebo nenápadná, kdy si jen řeknete pár hezkých slov. A dáte si k nim třeba něco dobrého k jídlu a pití. A s tím vám TESCOMA s láskou pomůže;-)
 
Sklenice na víno - obrázek

In vino veritas
Dát si večer sklenku vína k jídlu nebo jen tak, je příjemné nejen na Valentýna. Požitek z lahodného moku pak umocní kvalitní sklenice. Vyberte si z nabídky českých sklářů a pořiďte si dvojici či soupravu poctivě vyrobených designových sklenic.

VYBRAT SKLENICE

 
Elektrický otvírák UNO VINO - obrázek

Jak vyzrát na každou láhev? 
Zkuste elektrický otevírák vína. Otevře snadno a rychle všechny obvyklé typy láhví s bílým, růžovým i červeným vínem s korkovým uzávěrem. Díky výkonnému motorku a kvalitní spirále s antiadhezním povrchem je otevírání vín s otvírákem UNO VINO bezpečné, rychlé a probíhá vždy zcela bez námahy.

 ZJISTIT VÍCE


Co dalšího se může hodit?

 

Skvělá večeře to jistí. Víme, jak na ni:

Pánev hluboká PRESIDENT Stone - obrázek

Hluboká pánev pro recepty "z jednoho hrnce"
Řadu jídel, které se hodí pro romantickou večeři pro dva, vytvoříte v hluboké pánvi se dvěma uchy. Luxusní pánev s poklicí je vhodná na sporák i do trouby a má antiadhezní povrch, který odolá i kovovým obracečkám.

VYBRAT VELIKOST
  
Čokoládové fondue GUSTITO, pro 4 osoby - obrázky

Sladká tečka
 Elegantní souprava vynikající pro přípravu čokoládového fondue z prvotřídního žáruvzdorného porcelánu umocní sladké chvíle ve dvou;-). Do hříšně sladké čokolády si můžete vzájemně namáčet ovoce nebo třeba skořicové churros připravené v lisu na těsto HANDY.

VYZKOUŠET
 


Je-libo valentýnský dort?

Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 22 x 21 cm      Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 22 x 21 cm  Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 22 x 21 cm - obrázek

Klasický, nepečený i aspikový
Upečte své lásce valentýnské překvapení v podobě srdcového dortu. Pomůže vám s tím rozkládací nepřilnavá forma, kterou určitě využijete i v jiné dny roku.

 ZJISTIT VÍCE
 


Dále by vás mohlo zajímat:


Společná snídaně? Nenechte se překvapit.

Pánev na palačinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm - obrázek

Špičková pánev na palačinky zajistí snové valentýnské probuzení
Palačinky chutnají vždy, ale úplně nejvíc po romantické noci. Aby se vám nikdy nepřipálily, pořiďte si speciální pánev se sníženým okrajem s nepřilavým povrchem se zvrásněnou strukturou a charakterem neleštěného přírodního kamene. Palačinka se během přípravy nedotýká povrchu pánve celou svou plochou, ale spočívá na velkém množství malých vyvýšených bodů a smaží se bez připalování a rovnoměrně.
 
 UKÁZAT, JAK NA TO


Prohlédněte si také: