info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaBlesk: narozeninový megatrhák

Blesk: narozeninový megatrhák

Narozeninový megatrhák už sice skončil, o výrobky v akci však nepřijdete. 
Máme pro vás slevu 20 % na vše z našeho sortimentu v rámci soutěžní hry TRHÁK pořádanou deníkem Blesk. Stačí nakoupit nad 699 Kč.

Pro uplatnění slevy si stačí ve dnech 16. 9. — 16. 10. 2022 zakoupit deník Blesk, ve kterém najdete hrací kupony. Kupon s logem TESCOMA předložte při nákupu v Prodejních centrech TESCOMA. Pro uplatnění zde v eshopu zadejte v 1. kroku objednávky slevový kód uvedený na kuponu. Následně vám z ceny zboží bude odečtena sleva 20 %.

Slevu nelze kombinovat s jinými kuponovými akcemi. Platnost kódu (slevy) je do 20. 10. 2022, lze jej využít pouze jedenkrát. Slevy ze hry Trhák nelze sčítat.

 

PRAVIDLA PRO UPLATNĚNÍ SLEVY NA NÁKUP V TESCOMA
Účastníci, kteří získají ve hře TRHÁK slevu na nákup produktů TESCOMA mohou tuto slevu uplatnit ve výši uvedené v příslušném hracím kupónu, ale s podmínkou nákupu v následujících hodnotách: Sleva 20 % – podmínka nákupu nad 699 Kč. Sleva se vztahuje na celý nezlevněný sortiment produktů kamenných prodejen TESCOMA a e-shopu na webové adrese eshop.tescoma.cz (nevztahuje na akční zboží a dárkové poukazy). Pro uplatnění slevy na nákup v kamenných prodejnách TESCOMA je třeba odevzdat na pokladně originální a nepoškozený hrací kupón obsahující příslušnou slevu v době jeho platnosti a hodnota slevy bude odečtena z ceny nákupu. Pro uplatnění slevy v e-shopu na webové adrese eshop.tescoma.cz zadejte při objednání v prvním kroku košíku, v dolní části do pole “Uplatnit dárkový/slevový kód“ desetimístný kód z hracího kupónu opravňujícího ke slevě. Slevu nelze kombinovat s jinými kuponovými akcemi. Platnost kódu (slevy) je do 20.10.2022, lze jej využít pouze jedenkrát. Slevy ze hry Trhák nelze sčítat.
Poskytnutí slevy je plněním poskytnutým účastníkovi společností TESCOMA s.r.o. a organizátor hry Trhák neodpovídá za jeho poskytnutí. Sleva není poukázkou ve smyslu ustanovení § 1939 a následujících občanského zákoníku a organizátor není poukazatelem ve smyslu uvedeného ustanovení. Místo slevy nelze požadovat výplatu v penězích ani jiné plnění nebo jinou slevu.