Začínají Nákupy OnaDnes - největší slevový týden v ČR s 20% slevou na vše od TESCOMY

V pondělí 14. 5. a ve čtvrtek 17. 5. najdete v magazínech deníku MF DNES knížku se slevovými kupony. Jedním z nich je kupon na slevu 20 % na cokoli z našeho sortimentu, který uplatníte ve dnech 14. – 20. května ve všech prodejních centrech TESCOMA.

Kupón si můžete také od 15. 5. stáhnout z webu onadnes.cz a vytisknout.

Nabídku lze uplatit i při nákupu ve Značkovém eshopu TESCOMA – stačí v objednávce zadat slevový kód uvedený ZDE nebo na zadní straně kuponu.

Neváhejte! Slevu můžete v daném období využít opakovaně při nákupu nad 500 Kč, ale nelze ji uplatnit na dárkové poukazy a zlevněné zboží. Pozor - slevy z několika kuponů nelze sčítat. 

 

Využijte tuto nabídku a hýčkejte se

Moderní česká a slovenská žena je šik a trendy a dobře zná svou cenu. Hýčká svou mysl i tělo a s vrozenou lehkostí zvládá být také nejlepší hospodyňkou a kuchařkou, která dbá na zdraví rodiny a prostě vaří doma!

Kvalitní suroviny jsou základ. O chytré a šikovné pomocníky do kuchyně se postará TESCOMA. Čtvrt století denně makáme na tom, aby pro vás vaření nebyla nudná povinnost, ale radostný životní styl. Ať denně vaříte dětem, pečete domácí chleby, vyrábíte těstoviny, zavařujete přímo vášnivě, nebo vám stačí rychlý salátek, ovšem designově dekorovaný a na stylovém servise, pro každou máme něco.

A se slevovými kupony Nákupy OnaDnes navíc za ceny, které potěší.


 
Sdílejte tuto akci se svými přáteli
 

facebook_share_button.png