Voňavé bydlení

Proměňte svůj domov v oázu klidu a provoňte ho svěžími vůněmi. Vonné difuzéry, kartičky, svíčky i aroma spreje nebo oleje do našich designových aromalamp obsahují výhradně přírodní esence. Kombinace citrusů, květů i koření navodí příjemnou atmosféru, povzbudí vaši náladu a zbaví vás každodenního stresu.

Vonné difuzéry

Asi každý zná ten pocit, kdy se po náročném dni vrátí domů, otevře dveře a povzdychne si „Ach, vůně domova!“ S vonnými difuzéry od TESCOMY může váš domov vonět přesně tak, jak si přejete. 8 pečlivě vybraných vůní navodí příjemnou atmosféru a díky vysokému obsahu přírodních esencí provoní místnost po dobu 4 až 5 týdnů. Náhradní náplně do difuzéru i ratanové tyčinky lze zakoupit samostatně. Vůně FANCY HOME jsou nabízeny také jako vonné kartičky ideální do šatní skříně, šuplíku nebo do auta. 

Vonné svíčky

Citronová tráva, exotické koření nebo vůně francouzské Provence… Dekorativní svíčky FANCY HOME jsou vyrobeny z ryze přírodních vonných esencí a čistého parafínu, knot je bavlněný. Jejich vůně je přirozená a dlouhotrvající, menší svíčka má dobu hoření přibližně 40 hodin, velká se rozvoní až na 80 hodin. A navíc je získáte v dózách ze žáruvzdorného skla s dobře těsnicími víčky.