od
do

 

od
do
od
do

od
do

Svatomartinské tipy

Připravte sváteční hostinu s těmi nejlepšími pomocníky. Posvícenská husa se neobejde bez robustního pekáče s antiadhezním povrchem či pekáče průhledného z prvotřídního skla. Porcování pečínky si usnadněte kvalitními nerezovými nůžkami na drůbež a servírujte stylově s mladým svatomartinským vínem.

Pro dokonalou pečínku

Pořádný pekáč je nezbytný pro přípravu oblíbených pečených pokrmů. Bez problému do něj vměstnáte vykrmenou svatomartinskou husu a díky skleněnému poklopu můžete stav propečení průběžně kontrolovat bez nutnosti maso odkrývat. Na teflonovém Pekáči s poklopem PREMIUM můžete dokonce maso před pečením orestovat. Pekáč s poklopem GrandCHEF si pak oblíbíte pro jeho šikovné silikonové nožičky (ihned po vytažení z trouby lze pekáč i poklop položit přímo na kuchyňskou linku nebo jídelní stůl bez rizika jejich poškození) a praktické vykrojené úchyty.

Podávejte s vínem

Žádná husa nechutná lépe než ta servírovaná s kvalitním svatomartinským vínem. Se všemi korky si bez námahy poradí Pákový otvírák UNO VINO a chuť podávaného vína zintenzivní Provzdušňovač UNO VINO. Se správnou teplotou vína vám pak pomůže praktická brašna UNO VINO

Na stránce
Řadit dle

/svatomartinske-tipy