Slučujeme věrnostní programy do nového TESCOMA klubu plného výhod

Máme pro vás dobrou zprávu - spojili jsme stávající věrnostní programy TESCOMA to má! pro zákazníky kamenných prodejen a TESCOMA Club, který využívají zákazníci eshopu, do jediného. Od 9. 7. je nahrazuje nový program TESCOMA klub, ve kterém registrovaní členové sbírají body při nákupech v eshopu i na prodejních místech na jedno konto. Body následně uplatní jako slevu na další nákup. Nový věrnostní program navíc přináší mnohé další benefity.

 

 

Jak nový program funguje?

  • Z každého nákupu získáte 3 % z ceny zboží zpět v podobě TESCOMA klub bodů
  • Body následně uplatníte jako slevu na příští nákup, kdy 1 bod = 1 Kč
  • Nově získáte body nejen za nákupy v eshopu, ale také v prodejnách TESCOMA (www.tescomaklub.cz/prodejny)

 

Jaké další výhody získáte?

  • Čekají na vás akční ceny pouze pro členy
  • Získáte možnost do 2 týdnů vyměnit zakoupené zboží bez udání důvodu (v eshopu do 30 dnů vrátit)
  • Už nikdy si nebudete muset schovávat tištěné účtenky – jako člen TESCOMA klubu najdete všechny své nákupy ve svém zákaznickém účtu

Jak uplatnit klubové body a všechny další informace o TESCOMA klubu, včetně možnosti se do něj zaregistrovat, najdete na www.tescomaklub.cz .

 

Pokud už jste členem/členkou některého z předchozích věrnostních programů, platí vám původní plastová kartička i přihlašovací údaje také do nového TESCOMA klubu. Zanikají pouze výhody spojené s předchozími programy, např. okamžitá sleva 3-5 % nebo dárky za korunu, které jsou nahrazeny výhodami novými, viz. výše.