Obchodní spolupráce


V oblasti B2B spolupracujeme v různých oblastech s celou řadou velkých i lokálních společností. Budeme rádi, když mezi ně bude patřit i ta vaše.

Co nabízíme :

files/ruzne/ruzne/predmety.gif

Reklamní předměty

Hledáte pro své zákazníky, partnery nebo zaměstnance reklamní dárky, které jsou originální, hezké a navíc je budou mít v ruce každý den? Vyberte si z naší široké nabídky reklamních předmětů nebo dárkových setů do kuchyně.

Vaše logo může být například na produktech, které najdete v níže uvedeném katalogu (uvedené ceny jsou maloobchodní s DPH, v případě zájmu pro vás připravíme velkoobchodní cenovou nabídku):
 

Katalog JARO 2022

files/ruzne/ruzne/vybaveni.gif

Vybavení

Provozujete restauraci, hotel, nebo jiné stravovací zařízení, a potřebujete ho vybavit kuchyňskými potřebami? Máme pro vás kompletní sortiment výrobků do kuchyně za ceny, které vás překvapí.
 

files/ruzne/ruzne/partnerstvi.gif

Partnerství

Má vaše značka věrnostní nebo bonusový program, do kterého hledáte silného partnera s atraktivním zbožím? TESCOMA je lídrem trhu kuchyňských potřeb s dobrým renomé a tradicí. Jsme partnerem věrnostních programů Hamé, MedPharma, AG Foods, Philip Morris, Activa, Bayer, ČMSS a řady dalších. Připravíme vám návrh spolupráce a zajistíme její kompletní realizaci.partneri-logotypy.gif

files/ruzne/ruzne/nahradni-plneni.gif

Náhradní plnění

Díky naší spolupráci s družstvem invalidů Ergotep máte u nás možnost odběrem zboží splnit zákonnou povinnost náhradního plnění. Pro více informací nás kontaktujte.

 

Proč spolupracovat s Tescomou

 

Jsme renomovaná česká společnost. Ve svém oboru jsme jedničkou na českém a slovenském trhu a přední pozice si udržujeme i v zahraničí. Vyvíjíme, navrhujeme a prodáváme originální, kvalitní a dokonale funkční výrobky pro každého. Značku TESCOMA zná 90 % spotřebitelů.

 

Kontakt

Pokud máte zájem navázat s námi obchodní spolupráci nebo si chcete objednat reklamní předměty, kontaktujte nás a my vám připravíme cenovou nabídku:

Kateřina Malínková, obchodní manažerka

tel.: +420 724 013 181
katerina.malinkova@tescoma.cz

Nupaky 155, 251 70 Dobřejovice u Prahy